Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Valami ötlet?

Mihez kezdjek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Asztalos szakmám van. Angol/Német viszonylag jól megy. Jelenleg Ausztriában élek. Elötte Németországban voltam. Mindig épitőiparban dolgoztam de már elég volt. 26 éves vagyok de picit haza vágtam magam. Nem vagyok rokkant de vannak olyan napok hogy nem tudok kikelni az ágybol ugy beáll a derekam. Szeretnék váltani itthon magyarországon. Szívesen tanulok bármilyen szakmát informatikát is vagy bármit. Gondoltam arra is hogy inditok egy vállalkozást es magam vállalok kisebb épitőipari munkákat a magam tempojában. Kb 1 milliom van. Nem sok tudom de okj-s kepzesre elég. De nem tudom mivel érné meg foglalkozni. Tényleg nyitott vagyok bármire irodai munkát is akár
2020. aug. 22. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Asztalosként is meg tudsz élni, gyárts bútorokat!
2020. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és még "képlékeny".Én ló.aszhoz sem értek, csak egy félbehagyott főiskolám van meg egy szakmám.A németet és az angolt viszont felsőfokon beszélem, így jelentkeztem releváns tapasztalat nélkül ennél a cégnél olyan pozícióba, ahová ha felvételt nyersz, kezdetben elegendő a nyelvtudás mivel betanítanak.Még nem vettek fel, de meginterjúztattak.Nem utasítottak el élből.A helyedben itt néznék körül, ha az IT is cél.


[link]

2020. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!