Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet vlki ilyen hülye...

Hogy lehet vlki ilyen hülye 28éves nő létére?

Figyelt kérdés

Már el lett neki mondva szóljon ha kell higiéniaiszerek ill. tisztítószerek; mosogatógép cuccok meg hasonlók meg tudom rendelni nagykerből olcsóbban, erre vett már hipermarketben nem egyszer. Ez egy dolog de volt pl 2x4kg mosogatógép só itthon erre vett még 2x4kgt!- mi a f.sznak??? Vagy van 12doboz wc golyó stb és ilyen irreális mennyiségek másból kettőnknek- ráadásul olyanból ami nem mindennap fogyó dolog ..


Olyan mintha a saját pénzének lenne ellensége és a szét tudnám vágni ilyenkor!!


2020. nov. 3. 18:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Barátnőmről van szó. Csak annyit kell szóljon és megrendelem max 2 nap és itt van de ez 1000x el lett mondva.

Még akkor se lenne bajom ha megvesz egy kis kiszerelést mert pl sos.be kell és mondjuk itthon elfogyott és még nem jött meg a rendelés.


De kicsi lakásba élünk mondtam neki h ne vegyen kettőnkre sokat mert helyem sincs hova tenni meg feleslegesen áll benne a pénz..pláne ami nem mindennap fogyó dolog persze 2 3lehet itthon de nem több..de olyan mintha hülye lenne és csak azért is!!

2020. nov. 3. 20:53
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele együtt ha ilyen kis sz.rságokban sem tudtok megegyezni.


Ő valszeg fillérb.có sz.rrágónak gondol téged... 😂😂😂

2020. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Azért jogos, ha van otthon 5 karton tej, ami 100 ft-os és még azért vegyünk egyet ugyan abból a fajtából 200 ft-ért akkor az már fáj....
2020. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Egyelőre csak az egyik fél szempontjából ismerjük a történetet... erősen sarkítva...


Auditur altera pars....

2020. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy amúgy igaza van a kérdezőnek, de attól még jó kis kapcsolat lehet ha a másik fél egy nyilvános felületen hülyézi a saját barátnőjét.
2020. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Na igen..😂😂😂😂


Ezért kérdeztem a 12ben, h miért vannak együtt?

2020. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szokásos balfæsz, akit a boltos szülei tartanak el meg a csaja és pár havonta itt rinyál, mert a barátnője nem akarja, hogy anyós és após vegyen neki tampont.
2020. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja és persze otthon kussol a kérdező, mert nem akarja a hogy a nő kidobja.
2020. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én értem amit kiírsz kérdező, csak nem értem miért írtad ki. Nyilván nem értjük miért csinálja ezt, de vele beszéld meg, mert tényleg nem tudunk mit mondani rá.
2020. nov. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#17: jajjistenem....! :-DDD Ilyen is volt már?

A sok szappanopera közül erről lemaradtam volna? :-D

2020. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!