Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor nyerem már meg a lottó...

Mikor nyerem már meg a lottó ötöst? Normális emberi élethez kell ennyi pénz és nagyrészt már el is költöttem magamban.

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
a legnagyobb esély arra van, hogy soha.
2020. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Én is (és szerintem bárki) szeret eljátszani a gondolatmenettel, hogy hogyan építeni fel a jövőjét, ha ekkora összeghez jutna. De tervezni józan ép eszű ember nem tervez vele, szóval valószínűleg te is csak egy kis uszító trollocska vagy, aki szereti a polgárpukkasztást.


De ha nem, kezeltesd magad.

2020. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is elköltöttem már a lottó ötöst magamban, de buktam, épp most néztem meg a szelvényt. Úgyhogy mostantól a lottó 6-ost költögetem, az is 1,27 Mrd.
2020. dec. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Inkább húzd ki a kezed a biliből, és próbálj azzal kezdeni valamit amid most van.
2020. dec. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A ötöslottó főnyereményére 1:43,94 millió az esélyed, vagyis ha vásárolsz 43 940 0000 játékmezőt, egymástól eltérő variációval, akkor az esélyed 100%.


Az átlagember 200e-es nettó átlagfizetéssel, infláció nem számolva, 40 munkában töltött éve alatt 100 millió forintot keres meg. Tehát az átlag élethez nem szükséges 1+ milliárd forint.

2020. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!