Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjam meg a magamban...

Hogyan találjam meg a magamban rejlő elhivatottságomat? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!A következő a problémám...már nagyon nyomja a lelkemet.Nem tudom mi szeretnék lenni felnőtt korokban.Gondolkoztam rengeteget a”Programozáson”,de sajnos nagyon jónak kell lenni matekból...Pedig nagyon szeretnék programozó lenni.Az bizos,hogy Főiskolát,vagy Egyetemet elszeretném végezni.Szoftver,vagy játék fejlesztő,sajnos lehet,hogy lekell mondanom róla mert nem megy a matek.

;(.Az életben mindenkinek van benső tehetsége.Valaki megtalálja és hasznát veszi az életben.Valaki pedig úgy éli le az egész életét,hogy sosem jön rá a rejtett tehetségére.Én nem akarom így végezni.Nagyon megköszönném a hasznos,jó tanácsokat a jövő kapcsán.Köszönöm!



2017. nov. 9. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Koromban*
2017. nov. 9. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt abszolút nem biztos hogy bármihez is van valakinek “rejtett” vagy akármilyen tehetsége.


Másrészt nem minden részéhez fontos az erős matek a programozasnak, ha meg mindenképpen játék fejlesztés de nagyon nem megy a matek akkor mit gondolsz a 3D modellezesrol, művészi venad mennyi?

Amugy nem olyan vészes a matek egy standard programozási feladatnal, ha nem speciális területen vagy..

2017. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan húdenagy matek tudás a programozáshoz.
2017. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem, de, van egy sajátos tehetsége, adottsága mindenkinek - amely a "sajátútján" tud kibontakozni (a szanszkrit: saját út svadharma) Nem tudom, mennyre megy a matek. Még mi érdekel? mit olvasol most? van olyan tanár, akivel ezt meg tudnád beszélni? akihez bizalommal tudnál fordulni? - ő ismer és a jó tanárnak ez fontos, nevelési feladat, hogy a diák rátaláljon az útjára.
2017. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van Neked egy program, ami segít megtalálni az érdeklődési körödet, a továbbtanulás irányát:


[link]

2017. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!
2017. nov. 12. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!