Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden irodai munkahelyen...

Minden irodai munkahelyen hétfőtől péntekig kell dolgozni? Hol találhatnék lazábbat?

Figyelt kérdés
Az egyetemen amit végzek (vagyis végeztem: ELTE BTK történész szak + spanyol minor) a digitális oktatás bevezetése előtt össze tudtam úgy válogatni az óráimat, hogy csak hétfőtől szerdáig kellett bejárnom, a többi szabadidő volt. Ebben az évben már csak a nyelvvizsgát kellett megszereznem, de a diplomát végül enélkül is megkaptam a vírushelyzet miatt. Így jövő év elejétől állást fogok keresni, de mindenképpen olyat szerenék, ami csak heti 3 napot tart, mert sok dolgom lenne a korábban megszokott 2 szabadnapon. Van olyan álláskereső hely, ahol eszerint is lehet szűrni és válogatni? Nem lusta vagyok dolgozni, csak Anyukám is igényelné a társaságomat (segíteni piacon bevásárolni, stb.), meg párt is nehezebb lenne úgy találni ha egyfolytában csak dolgozom. Egerbe kell hazajárnom, tehát a kétnapos hétvége mindenképpen kevés lenne így. 22/nő

#irodai munka #szűkített munkaidő
2020. dec. 14. 06:22
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
chaturbate
2020. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!