Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Le lehet mondani az elállási...

Le lehet mondani az elállási jog gyakorlását? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát az történt, hogy vásároltam 3 különböző terméket (egyikből 1db-ot, a maradék 2-ből 4db-ot) és az 1db-os más kivitelben érkezett, olcsóbbik, kevesebb funkcióval rendelkező. Ezenkívül a másik 2 típusú termék nem nyerte meg a tetszésemet, silánynak gondoltam.

Írtam egy e-mailt annak a boltnak, ahol vásároltam, hogy szeretnék élni az elállás jogával (közöltem az okokat) és azt válaszolta, hogy az elállási jognyilatkozatot töltsem ki és azzal együtt juttassam vissza hozzájuk.

Na most...mégis csak meg szeretném tartani, többek között azért is, mert nem szeretnék bajlódni a postával, illetve mégis hasznát venném a vásárolt áruknak.

Elállási nyilatkozatot kitöltve nem küldtem el nekik. Ez tehát azt jelenti, hogy el sem kezdődött az elállás rögzítése?

Csak írok nekik e-mailt, hogy mégsem szeretnék élni az elállási jogommal és kész?


Előre is köszönöm a hasznos választ!



2021. febr. 10. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod.
2021. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze naponta több millióan nem gyakorolják ezt a jogot
2021. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!