Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta vásárláskor és...

MuSky kérdése:

Kriptovaluta vásárláskor és kereskedéskor milyen költségekre kell számítani?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy vételkor van egy fee, az is, hogy az banki átutalás általában olcsóbb pl a binance-en, mint a sima bankkártyás fizetés.

Azt is tudom, hogy a bika piacnak magasabbak a tranzakciós díjai úgy ált, mint a medvének.


De milyen költségek számottevőek, pl ha egy coint váltok át egy másikra vagy amikor vissz akarom konvertálni fiat valutába esetleg a számlák közötti utalás?


Úgy nagy általánosságban mi éri meg jobban mikor ki akarok szállni valamelyikből átváltani egy stable coinra vagy fiatban kivenni?



2021. febr. 12. 14:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Binance-ra ajánlási linken keresztül kell regisztrálni ami ad 20% örökös kedvezményt. Youtubon csomó ezzel foglalkozó kriptós youtuber leirásában van ilyen link. Legalább 1 db. Binance coin vásárlásával ill. birtoklásával további 20 vagy 25% kedvezmény van. Egyébként én Coinbasen vagyok, ott a befektetett összeg után van tranzakciós dij valami 0,1% körül. A coinból coinba való konvertálás ingyenes. Bankszámlára való kiutalást még nem csináltam, de azt mondják az minimális.
2021. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11# köszönöm az infókat, így már minden világ.
2021. febr. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!