Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vennék egy ingatlant akkor...

Ha vennék egy ingatlant akkor mi a jó abban a tulajdonosnak hogy mindenképpen azt akarja kézpénzzel fizessek neki??

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Mondom neki csak utalás. Neki nem jó kézpénzt akar. nem értem hogy képzeli hogy majd ki veszek neki ennyit. Amúgy is nem fél hogy hamis pénzt kap?? Úgy felbszott hogy elküldtem a halál fszára nem kell az ingatlan, és még ö volt ki akadva. szóval nem értem hátha valaki tudja minek akar kézpénzt mindenképpen? Bolond lehetett?

2021. febr. 19. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Így nem jelenik meg a számláján :D De ha így is akarná, akkor bemennék vele egy bankfiókba, ahol egyeztettem a felvételt, ott odaadnám, aláírná az átvételt aztán csinál vele amit akar.
2021. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remelem egy ugyved vagy valakit csak keritettel mielott ezt targyaltad.

Eleg sok csalo van az ingatlanpiacon. En eskuszom kb senkiben se bizok. Foleg 50+ amikor 50+ millarol van szo. Lehet hogy az ingatlan eladas nem is lenne illegalis, de lehet hogy a penzt illegalis dologra akarja felhasznalni. Nem latok mas realis magyarazatot arra hogy miert keszpenzbe szeretne

2021. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy inkasszó van a bankszámláján (adótartozás, egyéb tartozás miatt), és nem akarja, hogy ha beérkezik oda pénz, a NAV azonnal leemelje...
2021. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is kpben veszik belőle a következő ingatlant. Vagy építkezik belőle.
2021. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Lehet már félmilliószor eljátszotta a fejében, ahogy élőben lestreameli, ahogy dobálja a bankókat meg végigcsicskázza meg cshórózza a sok boldogtalant.
2021. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem, hogy mi a problémád ezzel?


Ha valaki készpénzfizetést szeretne, akkor készpénzzel fizetem. Ha valakinek az utalás felel meg, akkor utalok. Nem látom a problémát...

Kell nekem az adott ingatlan? IGEN! Feltételként szabja meg a vevő, hogy neki csak készpénz felel meg? IGEN! Akkor?!?!?!? Akarod vagy nem az ingatlant?


Már bocsáss meg, de a viselkedésed hagy kivetnivalót maga után. Bár ez nem volt a kérdésed része, viszont kikívánkozott belőlem. :)

2021. febr. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

" Feltételként szabja meg a vevő,..."


Javítom saját magam: Feltételként szabja meg az eladó...

2021. febr. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
lehat úgy gondolta, hogy aki még a készpénz szót sem tudja leírni, az ne vásároljon ingatlant? :O
2021. febr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6. De probléma igenis. Én ennyit nem veszek ki 2021-ven. Természetesen nem kell már az ingatlanja. Nem az őskorszakban vagyunk.
2021. febr. 20. 08:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem venném ki semmi pénzért, egyrészt díja van, utána meg reszkessek az utcán a több tízmillióval a zsebemben. Ha ellopják, meg viseljem én a következményeket. Mi, amikor vettük a tulajdonos előtt utaltuk el az ügyvéd előtt. Mivel (szerencsére) egy banknál voltunk, 1-2 percen belül átért a pénz.
2021. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!