Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az a "költőpénz",...

Scream85 kérdése:

Mennyi az a "költőpénz", amivel érdemes elmenni a Szabadkai piacra?

Figyelt kérdés

Tudom ha ott van az ember úgyis többet költ mint elsőre eltervezett :)

Igazából csak magamnak, páromnak és kislányunk vásárolnánk be "jobb minősegű" ruhákból, cipőből, zokniból.

(Ilyesmire gondolok mint kb fekenként 4-5 szabadidő, 3-4 cipő, 20-30pár zokni, esetleg kisebb dolgok a háztartásba)

Amennyire hallottam olyan 100-120 ezerből már jól be lehet vásárolni.


Vagy inkább emeljük még a keretet? Mennyire?

Esetleg tudtok javasolni olyan eladót (melyik csarnokban, hol találjuk) akinél a jobb fajta ruhákat lehet találni?


2021. febr. 27. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose ertettem miert vesz valaki piacon ruhát, de hat mindenkit mas vezenyel...


Ha van penz akkor miert nem viszed el es ha vasarolsz akkor vasarolsz ha nem akkor meg nem

2021. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1. Én meg azt nem értettem sosem hogy egyesek ezért miért "szólogatnak be vagy néznek le" másokat.

Amúgy meg azért mert nem olyan jó az a bizonyos átlagkereset az országban, ahogy azt a statisztikák hangoztatják, és a magunkfajta kispénzűek elég jól és hosszú időre el tudjuk látni magunkat ruhákkal,stb.

Ugyanis bármilyen meglepő, elég jó minőségű cuccokat is lehet venni piacokon, attól függetlenül hogy nem eredetiek a termékek.

Bármilyen meglepő is nektek, úri rétegnek....



Amúgy meg csak azért érdekelt mert maradt egy bizonyos összeg máshonnan és ha úgy látom a válaszokból hogy az elegendő akkor belevágunk (mivel elég messziről mennénk)...viszont ha túl sok kellene még hozzá (mivel ilyen célra nem nagyon tudunk félretenni) akkor meg inkább másra fordítjuk azt az összeget.

2021. febr. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!