Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek bitcoint hol tárolja...

Ha veszek bitcoint hol tároljam hogy biztosan ne lopják el a hackerek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fizikai tárolás szükséges?

2021. márc. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
0%

59-es amikor mar vegkepp nem tudsz mit valaszolni akkor jon a szemelyeskedes. Tipikus troll taktika. Mi volt a fogyatekos irasomban? Te ket modnatnal tobbet nem tudsz leirni. Erveid nincsenek. Logikus gondolkodasmodod sincs. Keptelen vagy megerteni barmit is. Ki a fogyatekos?

Ebbol is latszik hogy itt csak trollkodas folyik es sorozatos kamuzas. Ertelmes vitara nincs lehetoseg.


Az ekezetek es a tagoltsag hianyaval van bajod? Tablageprol irok es igy gyors. Erre esetleg gondoltal mar?

2021. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
28%
Én meg telefonról írok, mégis tudok normálisan írni. Te kezdted a személyeskedést a lekezelő dumáddal, még te próbáltál idiótának beállítani, közben meg te írsz érthetetlenül.
2021. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
23%
A szemelyeskedest te mar reg elkezdted
2021. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
44%
62, ezt nem neked irtam, hanem akinek te is
2021. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
0%

@61: Ismered az alábbi idézetet?

"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a saját szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen.

Veled úgy látom, hogy már megtették. :)))

2021. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
0%
Igen ez is csak szemelyeskedes. Teljesen elfogytak az erveid. Nem csoda hisz nem is valos ervek voltak csak te krealtad ezeket némi szemelyeskedesbe vegyitve. De ezzel csak magadat jarattad le.
2021. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
11%

62-es nem tehetek rola hogy te ugy ertelmezted hogy idiotanak nezlek.

Az irasmodommal kapcsolatos megjegyzesemet megismetlem a kedvedert. Nekem igy kenyelmes irni. Irhatnek ekezetekkel is de nem lenne kenyelmes. Az ekezetek hianya nem erv. Igy is olvashato. Erdekes hogy a felpontos 64-es ugyanilyen irasmondja senkit nem zavar.


64-es nem en kezdtem. Idezd hogy mivel kezdtem es kielemezzuk hogy mi volt benne a szemelyeskedes.


61-es nagyon vicces. Mar csak egy Humor Harold hianyzott.

2021. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
19%

Meg mindig varom az erveleseiteket. Eddig csak irigyezesre es fogyatekozasra tellett az erotokbol.

Elhiszem hogy unatkoztok mert nem kell bejarni az iskolaba de eleg beteg szorakozasmodot valasztottatok a trollkodas formajaban.

Annyi igaz hogy a 21-es okosabb volt ebben a helyzetben es reg itthagyott titeket.

Jo kamuzast tovabbra is.

2021. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes hogy a felpontos 64-es ugyanilyen irasmondja senkit nem zavar.


Mert a tartalom számít

2021. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
69-es ahogy irod. Toled tatalmat meg nem olvastam. Nem csak itt. Mashol sem.
2021. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!