Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hosszú távú befektetésnek...

Hosszú távú befektetésnek megéri még bitcoint venni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy a megtakarításom egy részét áttolom bitcoinba. Az nem érdekel, hogy úgy hullámzik az árfolyam mint a tenger. Években mérve várható, hogy ennél is nagyobb lesz az értéke? Sokan mondják, hogy fog ez még 1 millió $ is érni. Ami 20-as szorzó lenne. Persze senki se lát a jövőbe, de érdekelne a véleményetek.
2021. febr. 27. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem
25 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Esetleg más kriptovaluta?
2021. febr. 27. 23:21
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Én a Litecoinba látok fantáziát. 84 millió van belőle 4x annyi mint a bitcoinból. Jelenlegi ára $172. Szerintem alul értékelt.
2021. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

most éppen esőben van, egy hatalmas csúcsutá, én várnék most.

De valódi arannyal se tudsz bukni hosszú távon.

2021. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A világ legdragabb reszvenye 400000 dollár aszem és alig tudsz belöle venni senki se adja el.

Bitcoinnál mondja már meg a nagy emelkedések és csökkenések mik?

Amugy nagy hal beszáll megy nagy hal kiszáll csökken kb

Ne mar hogy min2,5ször többet érjen egy bitcoin mint egy olyan részvény ami hátamögött érték is van.

Én nem vennék bitcointot nézz utanna az aranynak inkább igaz most esik de 5 éven bellöl 2400dollár lehet egy uncia.

2021. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

> Bitcoinnál mondja már meg a nagy emelkedések és csökkenések mik?


Emberi hülyeség.

2021. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
A bitcoin eg óriási környezetrombolás. Svájc vagy Argentina mértékű az energiapazarlása a bányászatnak. Leágazóban van, mert emiatt minden lelkiismeretes ember ellene fordult. Nem csak politikusok, de pl Bill Gates is. Nem beszélve arról h mivel főleg bűnözők használják ezért gyakorlatilag minden állam ellenzi. Lehet h vannak kevésbé energiaigényes alternatívák, nem jártam utánna, de kétlem, mert a bizalom a befektetett munkamennyiség hamisíthatatlanságára épül.
2021. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom volt egy kis idő anno a 17századi Hollandiába mikor egy marék tulipán hagymáért kaptál egy kastélyt.

Lehet hogy mitosz de esélyes hogy a bitcoin is ebbe az időbe van

Amugy igen a maffiának ökéletes pl a Román is ezt használja

Viszont kiváncsi lennék azért arra hogy ha mondjuk lemenne az ára 8000dollár környékére a maffia hogyan potolná a hiányát?

2021. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
1636-37-es nagy tulipan mania. A regi szep idok.
2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Amugy, fektess bele ha gondolod, de en 5%-nal nem tennek bele tobbet.
2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

gondolj bele, hogy beteszel mindent és rá 1 hétre Musk azt mondja, hogy kiszedi belőle a 1,5 milliárd $-át. Miért is nem tehetne ilyet?


A te megtakarítások meg kb elpárolog.

2021. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!