Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek bitcoint hol tárolja...

Ha veszek bitcoint hol tároljam hogy biztosan ne lopják el a hackerek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fizikai tárolás szükséges?

2021. márc. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
0%
Megse velem van gond. Eroltetsd meg magad
2021. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
0%
71-es elso eset hogy igazad van. Ezzel es a tobbi regisztracioddal amikkel meg beszologattal es lepontoztal nem jelentesz gondot vagy megeroltetest.
2021. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam lepontozni. Ne keverj ossze onmagaddal.
2021. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
0%

73-as persze biztosan.

Nehez lenne osszekevernem magamat veled. Annal tobb eszem van.

De folytasd csak es ne zavartasd magadat. Esetleg gyere ujra a tobbi felhasznaloddal is.

2021. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
0%

" Annal tobb eszem van."


Nem ugy nez ki

2021. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
0%
Amugy nem tul regen itt szetkurtoltek hogy a bitcoin soha nem lesz ennyi mint most stb. Nem csodalom ha ugyanaz kurtolne a fenti batomsagokat, mindketto onigazolas hogy miert nem mert beszallni
2021. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
0%

75-os most aztan jol visszavagtal. Csak sablonokat tudsz irni. Mert ennyire tellik toled. Meg azt irtad az egyik felhasznaloddal hogy idiotanak akarlak beallitani. Aki eleve idiota azt nem kell idiotanak beallitani.


Latom megis lepontoztal a masik ket felhasznaloddal mert ez mar nem sokat szamit a pontozasnal.

Ezt mar leamortizaltak a sok trollkodasod miatt ezert csinaltad az ujakat. Ezert ezzel kotekedsz tovabb mert ez a felhasznalod mar ugyis kozel van a nullahoz.

Azert privatban jol elbeszelgettunk haha.

Olyan altlatszo vagy mint az uj ablakuveg.

Nem te vagy az elso troll akivel eddig talalkoztam. De az egyik leggyengebb az biztos.


Mindegy. Leirom utoljara. Kik kurtoltek szet es mit?

Azt irtam hogy mar 2017-ben is azt josolta mindenki hogy 2018-ban hatvanezer dollar lesz. Nem igy lett.

Most is egyre tobbet mondanak. Mar egymillional jarnak a josnok.

Meg csak ebben az evben lett hatvanezer es most is csak azert mert nagy csinnadrattaval beszalltak ismert milliardosok hogy kihasznaljak a lehetoseget.

Ez a befektetes jatek csak az ilyen gyerekeknek uj mint amilyen te vagy. Majdnem minden mas befektetesi forma ugyanugy folyamatosan no mar nagyon regota. Tobb 2020 ota eleri vagy meghaladta meg a bitcoinet is de kisebb kockazattal.


Meri vagy nem meri jatekot csak a hulyek jatszanak azt tudod?

En mar regebb ota befektetem a penzem mint hogy a te generaciod megszuletett.

A bitcoin meg csak nem is a leghatekonyabb befektetes eddig.

Mindezt mar irtam.


Biztos hogy vannak olyanok is akik megcsinaltak a szerencsejuket a bitcoinnal. De nem ti.

Aranyaiban nincs tobb bitcoinbol meggazdagodott ember mint az akarmi masbol meggazdagodottak.

Ha nem lenne bitcoin akkor azok az emberek masbol gazdagodtak volna meg.


Hogy az itteniek csak hazudozo vesztes trollok az biztos.

A gyakorikerdesek az internet legalja. Mar mindenki ugy emlegeti hogy gyakorihulyek es nem az olyanok miatt mint en hanem az olyanok miatt mint te. En is csak miattatok trollok miatt jarok ide.


De ne add fel! En radhagyom. Mostantol szabad a palya. Azt irsz amit akarsz.

Folytasd csak magadban.

Ennek oromere kapsz egy klasszikust.

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

2021. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
49%
Amugy ennek a gyerekes veszekedesnek mi az ertelme, sracok? :D
2021. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
39%

#77


[link]


Akárhogy is nézzük, a bitcoin volt a legjövedelmezőbb az elmúlt 10 évben.

2021. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
41%

"En mar regebb ota befektetem a penzem mint hogy a te generaciod megszuletett."


Fogalmad sincs mennyi idos vagyok, megis leirtad ezt. Na, kb ennyit er a velemenyed.

2021. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!