Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok a bitcoinról?...

Mit tudtok a bitcoinról? Mikor érdemes befektetni ebbe?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 11:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sztem ugyanugy van mint a faultetes, legjobb ido 10 evvel ezelott lett volna, 2. Legjobb ido ma van. Fog persze az ar ingadozni le fel, de ha 4+ eves tavon tervezel akkor nem lesz gond
2021. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Még csak nem is hallottam róla, alig van telefosva vele minden média.
2021. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2013-ban :)
2021. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szóval tegyem fel bármikor és nézzem, mikor emelkedik és akk vegyem ki?

Ha ilyen egyszerű akk miért nem csinálja ezt mindenki? 😅

2021. márc. 31. 14:23
 15/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem ezt csinálja mindenki?


Amúgy sokan tartják, és megvárják amíg jóval feljebb megy, mondjuk 150-200-ra (HA felmegy).

Vannak napi kereskedők is, akik az árfolyamot használják ki.

De ha számolsz, 5000 forintnál nem nagyon éri meg ezzel bohóckodni a különböző fee-k miatt.

2021. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Semmi se ilyen egyszeru, foleg nem a tozsden, buy high sell low. Na az kb egyszeru :)
2021. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Inkább 5000 dollárnál nem éri meg kevesebbel bohóckodni szerintem. Mi van ha beindul a rakéta és 10x lesz az ára? Beraktál 5e Ft-ot, kivettél 50e-t? Na bumm, az évtized legnagyobb lehetőségét kihasználtad arra, hogy egy havi bevásárlást fedezz belőle...


Szerintem:

-lehet, hogy a btc felmegy kb. a duplájára még rövidtávon

-lehet, hogy a btc most bezuhan az ötödére, vagy tizedére, de 2-3 év múlva megint megindul és a mostani szintek fölé is megy

-lehet, hogy a btc bezuhan és úgy is marad, mert más (akár szintén crypto) lesz az új menőség


Ha nincs legalább 1-2 millió forintod, ami nem fáj, ha évekig le van kötve, vagy akár el is veszíted, akkor nem nagyon tudod meglovagolni a bitcoint. Persze beleYOLO-zhatod a család teljes vagyonát, hátha bejön, de ennyi erővel kaszinóba is viheted a pénzt.

2021. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mikor érdemes befektetni ebbe? Akkor, amikor az árfolyama alacsonyabb, mint amikor el akarod majd adni. Hogy ez mikor van? Na ez az, amit senki se tud. Ha te komolyan ismeretlenekre akarsz hallgatni, hogy mikor és mibe fektesd be a pénzedet, akkor inkább add jótékony célra, annak legalább értelme és haszna van.
2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18 nem teljesen idegenekre, bár a pénzem is idegeneknek adom? 🤔 (állítólag)

Na midn1. Ezzel csak el akartam idulni. So ha bármi komolyabb kérdés van itt a gyíkon, sztem mindenki csak egy kezdő kiindulási pontnak szánja a válaszokat, h azért legyen mégis csak vmi fogalma a dologról és ne egyből a rengeteg internetes szöveget kelljen áttlátni, h semmit nemtud róla...

2021. márc. 31. 18:08
 20/21 anonim ***** válasza:

19. Nem teljesen idegenekre? Mit tudsz a 18 hozzászólóról? Ismered egyiket is? Tudod, hogy mennyire értenek a pénzügyekhez? Lehet, hogy mindannyian általános iskolások vagyunk és unalmunkban írogatunk. Vagy nyugdíjasok, akik azt se tudják mi a bitcoin. Vagy olyanok, akik soha nem voltak jó tanulók és fogalmuk sincs a pézügyekről, de mások pénzének elköltésére nagyon szívesen adnak ötleteket.

"sztem mindenki csak egy kezdő kiindulási pontnak szánja a válaszokat" Szerintem meg aki a saját pénzét akarja befektetni utánanéz mibe akarja befektetni és még véletlenül se a gyk-n kezdi, sőt nem is kérdez itt befektetésekről. Itt milliomos kőművesek meg minimálbéres diplomások vannak. Nézz szét a kérdések között...

2021. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!