Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Munkaügyi...

Mi lehet a probléma? Munkaügyi (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2011 óta állok együttműködésben a helyi munkaügyi központtal. Tavaly igényeltem munkanélküli segélyt, mert megszűnt a munkám. A címem a régi. Ennek ellenére téves címre kaptam a leveleket, más városba, amit én sosem adtam meg lakcímként.


Az ügyintéző hölgy kijavította a címemet a jóra. Ennek ellenére mindig "visszaáll" a rossz címre a rendszerben a lakcímem. Azt állítja közös a rendszer, az önkormányzat írja át... Onnan a jó címemre jön a levél, szal nem!


Ért valaki a munkaügyi kirendeltségeknél működő rendszerhez?


Nem menti el a változtatásokat, vagy mi a szösz? Hónapok óta nem sikerül megoldani azt a problémát, hogy a postás ne egy másik településen keressen. Már nagyon zabos vagyok!


Valaki segítsen! Előre is köszönöm.



2021. ápr. 5. 10:53
 1/6 A kérdező kommentje:
A felelősséget senki sem vállalja. Mindenki a másikra mutogat. Már nem az érdekel, ki hibázott-eddig sem igazán ez érdekelt- hanem az, hogy miért nem tudják kijavítani....
2021. ápr. 5. 10:55
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába tanultam emelt szinten számítástechnikát, ezt a rendszert/programot nem ismerem. Hozzáértő válayzát várom! 😊
2021. ápr. 5. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Kérj elektronikus kapcsolattartást, akkor nem küldenek levelet.
2021. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség. Nincs olyan levél, amit hivatalból postán kell kiküldeni?
2021. ápr. 5. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Használd az Ügyfélkaput, kérd, hogy az legyen az elsődleges kapcsolattartás az esetedben.

Egyébként, ha az önkormányzatnál írják mindig át, akkor inkább ott kellene jelezni a problémát. Általában ha a foglalkoztatási osztály rendszerében átírásra kerül, akkor rendben szokott lenni. A probléma az szokott lenni, hogy a rendszerhez a Járási Hivatal némelyik szervezetének is van hozzáférése és tudnak átírni adatokat. pl. Ady Endre utca helyett Ady E. utca..vmiért nagyon szeretnek rövidíteni.

2021. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De a hivatal osztályáról jó címre jön! Be is telefonáltam. Ott jó.


Nem utcanév eltérés van TELEPÜLÉS más

2021. ápr. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!