Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez cipő bolt...

Szerintetek ez cipő bolt oldal kamu?

Figyelt kérdés

Szeretettem volna egy converse cipőt rendelni, viszont nem vagyok jártas az ilyenekben ezért bután megrendeltem egy oldalról ami nem a converse saját oldala, szerintetek ez az oldal kamu? Én sajna arra gyanakszom, bár nem vagyok jártas ebben mint mondtam. Elvileg mivel hasznája a márkanevet pl: conversestarhike.co akkor az kamu, de nem tudom. Nagyon szomorú lennék ha az lenne. Olyan butának érzem magam emiatt. Kérlek nem szidjatok le amiért ilyen buta vagyok, ha ez az oldal kamu. Remélem ha maga kamu az egész akkor visszalehet küldeni(itt azt írták, hogy lehet)

A link

[link]



2021. júl. 26. 22:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Ne várj a bankkal, intézd mielőbb.
2021. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
aMa mindenképpen beszélek velük, remélem nem késő. Vasárnap rendeltem és tegnap este jöttem rá. Bárcsak hamarabb sikerült volna. Remélem valahogyan megoldódik ez a helyzet. Szörnyen érzem magam emiatt.
2021. júl. 27. 11:48
 23/33 anonim ***** válasza:
64%
Majd írj mi volt!
2021. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek aki segített.
2021. júl. 27. 13:01
 25/33 anonim válasza:
Sziasztok! Én is azt hittem kamu ez az oldal mindössze 14 napot késett a cipő amit rendeltem de megjött! Bementem én is a bankba de azt mondták várjak vele kicsit mert ha megjön és mégis panaszt nyújtók a termék dupla árat kell fizetnem ki.
2021. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25 és kaptál egy hamis cipőt. Mennyivel jobb?
2021. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

26: na ja....

Persze elegánsan replikának mondják (sok weboldalon ott is van az apróbetűsben...)

2021. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, igazából már nem annyira számít vagyis inkább elfogadtam, hogy átvertek. Egy tanulságnak jó volt, vagyis nem így akartam megtapasztalni, nem hittem volna, hogy ilyen könnyű kamu oldalakra találni. Legközelebb már jobban figyelek. Már tudom mire kell figyelni. Köszönöm mindenkinek, hogy segített:)))
2021. júl. 31. 09:25
 29/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, most írta 25-ös, hogy megkapta a cipőt, ugyanettől az oldaltól, csak később. Akkor miért írod, hogy elfogadod, hogy átvertek: még akár meg is érkezhet a cipő...
2021. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Az oldal nem árul eredeti cipőket mint ahogyon előttem levők mondták. Ezzel nekem nincs problémám. Nekem már mind1 hogy megjön vagy sem. Ha megkapom a cipőt nem biztos, hogy olyan kényelmes lesz mint az eredeti vagy olyan lesz a minősége. Igazából csak a pénzt sajnálom, de mint említettem legalább tanultam belőle. Majd meglátjuk. A lényeg, hogy nem vagyok annyira szomorú emiatt. De mégegyszer köszönöm a sok segítséget:)))
2021. júl. 31. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!