Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez cipő bolt...

Szerintetek ez cipő bolt oldal kamu?

Figyelt kérdés

Szeretettem volna egy converse cipőt rendelni, viszont nem vagyok jártas az ilyenekben ezért bután megrendeltem egy oldalról ami nem a converse saját oldala, szerintetek ez az oldal kamu? Én sajna arra gyanakszom, bár nem vagyok jártas ebben mint mondtam. Elvileg mivel hasznája a márkanevet pl: conversestarhike.co akkor az kamu, de nem tudom. Nagyon szomorú lennék ha az lenne. Olyan butának érzem magam emiatt. Kérlek nem szidjatok le amiért ilyen buta vagyok, ha ez az oldal kamu. Remélem ha maga kamu az egész akkor visszalehet küldeni(itt azt írták, hogy lehet)

A link

[link]



2021. júl. 26. 22:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Azt a tanulságot levontad, megtanultad, hogy a REPLIKA szó mindig másolatot jelent?
2021. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Persze ezt eddig is tudtam:))Csak sajnos rossz helyről rendeltem, és későn vettem észre.
2021. aug. 1. 21:39
 33/33 anonim válasza:

Köcsög oldalról ne rendeljen senki!

[link]

Ezt a cipőt akartam rendelni 5e ft + a szállítás.A számláról levont 28e.Voltam bankba meg ment a rendőrségi feljelentés!Kaptam egy napszeműveget cipő helyett!!Rohadt nyomorék csaló banda!SENKI NE RENDELJEN INNEN SEMMIT!!!CSALÓK!!!

2023. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!