Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék úgy másik...

Hogyan dolgozhatnék úgy másik cégnél 8-16, hogy mellette van home office kötetlen munkám, amiben viszont néha azonnal kell reagálnom, ami megeshet 8-16 között?

Figyelt kérdés

Van egy rugalmas állásom.

Javarészt éjszaka is tudom csinálni, vagy hétvégén.

De megesik, hogy napközben rendes munkaidőben kell pl béreket, letiltásokat, költségszámlakifizetéseket utalnom, mert a vezetők akkor küldik meg az utalási jelszavakat. Ez 4 cég.


Ha besaccolom, kb talán hetente vannak olyan pár órás munkáim így ami 8-16 végezhető csak. A többi éjszaka is megy es bármikor.


Időközben jelentkeztem másik céghez dolgozni. Az kötött munkaidős. Okt 1-én kezdek.


Én megtudnám persze úgy oldani hogy beviszem a laptopot a másik munkahelyre..

De azt sem tudom hogyan hozzam ezt fel az új helyemen, milyen alapon kérjek engedélyt vagy hogy csináljam? Suttyonban a wc-n, ebédszünetben titkolva?



2021. aug. 30. 16:58
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Veled se mehet sokra egy ceg.

Szép kis alpesz styl, ötlet egy szál se, ideges a semmire, nem asszertív, feladja, megmagyarázza a semmit, magatokat jellemzitek csak.


Köszi mindenkinek

Magas volt a kérdes szintje ezek szerint

2021. aug. 30. 19:33
 32/48 A kérdező kommentje:

31 mert titok;)

Pasim se tudja a céljaim. Senki.

2021. aug. 30. 19:33
 33/48 anonim ***** válasza:

A rugalmas állás az az lenne, hogy kitarott fapicsa vagy? :D

Ha olyan okos lennél magadtól is tudnál megoldást a problémádra. De ezek szerint neked a saját kérdésed is magas.

2021. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Nekem voltak legalabb felveteseim.

A kitartott az nekem mást jelent.

2021. aug. 30. 19:36
 35/48 anonim ***** válasza:
65%
A felvetéseid nettó baromságok voltak. Ki fognak rúgni érte. És még örülhetsz ha csak kirúgnak és egyéb retorzió nem lesz. De csináld. És majd mesélj.
2021. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt simán megcsinálom…

Egy különbség van, én vállalkozó vagyok és minden projekt elején közlöm, hogy az előző utógondozása bele kell férjen. De mivel engem problémamegoldásért fizetnek, nem azért, hogy 8-16-ig ott üljek, mindenki szarik rá mit és mikor csinálok meg, amíg a probléma meg van oldva.

2021. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Ők még ilyen ősi civilizáció az uj helyen, hogy ott kell ülnöm..erről nem én tehetek. Ez vállalati kultúra..de van az a pénz..


Amugy pont ilyen problemamegoldó meglátasok erdekelnének amegy gibdolkodasmódban, akkor valszeg neked van rutinod :)

Kicsi Reménysugár.


35 az ilyen nem lehet ki fognak rúgni agymenesek helyett lehetne arrol beszelni esetleg, mit hogyan lehet, vagy te is kiestél a játékból?

2021. aug. 30. 19:53
 38/48 A kérdező kommentje:
*amely gondolkodásmódban
2021. aug. 30. 19:55
 39/48 anonim ***** válasza:
65%

2627-szer le lett írva. Vidd a budira... Vagy csapd ki az asztalra amikor épp kell. És majd lesz ami lesz.

Még mindig nem találsz megoldást csak nyavalyogsz és másokat csesztetsz mert te képtelen vagy a saját dolgodat kitalálni.

2021. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Vagy ujabb ötlet ismét tőlem a változatosság kedvéért..


Szóval leadok feladatokat a mostanibol es mondjuk megállapodok kevesebb óraszámban kevesebb bérért, a különbözetet pesig elkérem az úpj munkahelyről.


Vagy:

Kevesebb óraszám, feladatok egy része átadva, de ugyanannyi bérért csak feketén.


Vagy vagy vagy?

2021. aug. 30. 20:03
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!