Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon meg lehet...

Magyarországon meg lehet keresni nettó 400.000 ft-ot? Érettségivel, gyerek nélkül.

Figyelt kérdés

Pest megyében élek, de vidéki vagyok, nincs jogsim. Van erre a bérre esély? Ha igen, mivel?


Bűnözés, prosti etc nem érdekel. Amúgy se csaj vagyok.



2021. szept. 7. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És milyen tudást tudnál nettó 400-ért cserébe szolgáltatni a munkáltatódnak?
2021. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Egy csaj ismerosom elment erettsegivel egy pesti ceghez HR-asszisztensnek, majd amikor a cegnel a HR-menedzser elment szulni es a gyerekkel otthon lenni sok evre, akkor ot tettek meg HR-menedzsernek minimum arra az idore, mert olyan jol bevalt. Igen, erettsegivel es most 400 korul keres.
2021. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1# Kezdő vagyok, épp, hogy kijártam az iskolát. Csak érdekelnek a válaszok, történetek. Sajnos túl sok esélyem nincs ennyit keresni, de optimista vagyok. Amúgy bármit hajlandó vagyok megtanulni, amit a képességeim lehetővé tesznek.


2# Ehhez nagy szerencse kellett az ismerősödnek. Gratula neki! Én, amiket láttam HR-es állások, ahhoz diploma kellett. Gondolom a HR-esnek ott is kellett, csak az asszisztensnek nem.

2021. szept. 7. 21:36
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen iskolát jártál épp ki?
2021. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Középiskola.
2021. szept. 7. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?


Gimnázium, szakmunkásképző vagy szakközépiskola?

2021. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak érettségid van vagy értesz is valamihez, hogy többet akarsz keresni, mint egy junior gépészmérnök?
2021. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6# Csak nem vagyok gondolatolvasó, bocsi, De legalább nem abban élem ki magam, hogy a neten kötekedek másokkal. Középiskola. Ennyi. Nincs szakmám középiskolából, mert az utolsó 1 évet kihagytam. Van egy targoncás jogsim, de az nem sokat segít az ügyön.


7# Nem provokáló, egy sima érdeklődő kérdésnek szántam. Nem kell személyeskedni, se a torkomnak ugrani, nyugi egy fillért se keresek. xD

2021. szept. 7. 22:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Nincs szakmám középiskolából, mert az utolsó 1 évet kihagytam. Van egy targoncás jogsim, de az nem sokat segít az ügyön.” most akkor van érettségid vagy mi? 5 éves volt a suli vagy kihagytad a 12diket?

A targoncás jogsi meg igen sokat dobhat a kezdő fizetéseden

2021. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érettségi és OKJ. (Ez a targonca) Nincs más. 5 éves volt, de nem szerettem a szakot, csak a szüleim miatt jártam oda.


Nem nagyon szeretném magam illúziókba kergetni, nem fogok a közeljövőben itt ennyit keresni. Mások történetei viszont érdekelnek, mert inspirálóak. Jó érzés olvasni.

2021. szept. 7. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!