Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi feladóvevén...

Szerintetek mennyi feladóvevényt kérhetek egyidejűleg a postán?

Figyelt kérdés
Nagy számban szoktam ajánlott küldeményeket feladni a postán, de általában csak annyi "ajánlószelvényt" kérek, amennyi postakész borítékot vásárolok, viszont így ha hibázok, akkor a feladáskor a postán kell még kérnem és kitöltenem, szerintetek "bunkóság" lenne kérni egy köteggel? Vagy kapnék egyátálán?

#posta #ajánlott #végtelenpapír
2022. febr. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapsz
2022. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a neten, ott nem gond, ha elrontod és még gépelgetned sem kell annyit.
2022. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam elhozni egy kupaccal. Sose néztek még rám furán.
2022. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogyan tudom kitölteni az interneten pontosan? Nem vagyok valami jártas a posta szolgáltatásaiban? Kitölthető interneten, és mikor beviszem a postára mit kell odaadnom/mondanom hogy tudják kinek megy az az ajánlott levél?
2022. febr. 13. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
posta.hu-n van az e-postakönyv szolgáltatás. Itt tudod rögzíteni, hogy mit szeretnél. Legenerálódik egy pdf lista az általad rögzített levelekről, kapsz e-mailben egy ikr kódot. Ezt az ikr kódot bediktálod a postán és ők már látni is fogják, hogy miket rögzítettél. Odaadod a leveleket és az általad rögzített lista minden eleméhez hozzárendelik a postai számot. Én már jóideje csak így adok fel levelet, nekem sokkal egyszerűbb.
2022. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még erről, mindenképpen kipróbálom.
2022. febr. 17. 17:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2022. febr. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!