Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha munkahelyen...

Mit tennél ha munkahelyen téged dugnának ki a lyukon közös lopás miatt?

Figyelt kérdés
Szóval röviden az a lényeg,hogy a munkahelyemre nagyon sok adomány,felajánlás érkezik. ( Tisztítószer, tartós élelmiszer,olaj,cukor,liszt, tisztasági szerek) Már nagyon bánom de bizonyos időközönként elhoztunk belőle magunknak haza. Sokáig nem nyúltam semmihez de mivel mindenki vitte úgy voltam vele akkor nem lehet baj. Most összevesztem az egyik kolléganőmmel, hatalmas balhé volt ketté szakadt a kollektíva és hiába mindenki benne volt a lopásba én lettem belőle leginkább kiemelve mert velem nem szimpatizál az a kolléga akivel ellentét van köztünk,mintha csak én vittem volna mióta itt dolgozunk dolgokat és csak én lennék egyedül aki lop holott mindneki benne volt. Nyilván főnökséggel nem tudja ez a kolléga megbeszélni habár nagyon bevan feküdve neki, de mégiscsak ő is vitt dolgokat haza. Én már nagyon bánom egyébként és tanultam az esetből,soha többé semmit nem hozok el sehonnan ami nem az enyém de most nem tudom mit kezdjek ezzel a támadással? Ez a kollégám azthiszi a főnököm és azért veszett velem össze mert tőle! nem kértem engedélyt pár termékre amit haza akartunk más kollégával hozni és amikor meglátta kiverte a balhét én pedig nem hagytam magam. Sajnos nagyon rosszul jöttem ki a dologból mert ellenem fordultak hárman akik ugyanúgy és ugyanannyit loptak haza,mint én. Felmondjak?

2022. ápr. 1. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont ezért nem adok egyetlen segélyszervezetnek sem adományt, sem pénzt, sem mást.
2022. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de egyébként ezek amik beérkeznek nagyrésze lejár,megromlik mert nem osztják ki, csak néha néha egy két családnak. Szóval a nagyja évekig rohad a polcokon. Mondjuk ez nem oldoz fel a tettem alól
2022. ápr. 1. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Lépj tovább és ne lopj többet. Nem kell tulrágni.
2022. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lopok,soha többé.
2022. ápr. 1. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Gratulalok, miattad es a hozzad hasonlok miatt halnak ehen gyerekek! Nem azert amit elviszel mert sokan csalodnak a rendszerben es inkabb nem adnak semmit
2022. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké azért ez nem igazán így van, de nem fogok ebbe most belemenni.
2022. ápr. 1. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

"Felmondjak?"


Ezt Neked kell eldöntened. Bírod ilyen háttérrel a továbbiakban ott, vagy sem. Kell a munkahely, vagy sem.

2022. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!