Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért tűnik úgy, hogy gazdaggá...

Miért tűnik úgy, hogy gazdaggá váltak a magyar emberek? Boltok tele vannak, a lakásokat viszik mint a cukrot, tele van luxusautókkal minden nagyváros. Repkednek a 600-800 ezres fizetések

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 22:18
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Több ismerősömnél is azt látom, hogy van egy átlagos multis állása és két autót vett, háza van, lakást vettek BPen. Akkor átlagos emberként is elég jól lehet élni manapság. És még két gyereke is van a legtobbnek
2022. máj. 2. 15:46
 32/38 anonim ***** válasza:
92%
És azt látod-e, hogy mennyi hitelük, vagy szülői hátszelük van?
2022. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
37%

Bizony, kérdező: itt már olyan jólét van, hogy lassan elözönlenek minket az osztrák gazdasági menekültek!!!

A fél világ irigyel minket az ár-stoppos csirkefarhát miatt, a 27% ÁFA miatt, vagy a 28.500 Ft-s nyugdíjak miatt! Micsoda sikerek ezek?!

2022. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A 6-800 ezres fizetésből még nem lehet luxuskörülményekben élni. Egy komolyabb luxuasautó 40-50 milliótól indul. 50 hónapnyi fizu, azaz több, mint 4 év. Egy komolyabb lakóingatlan 200 milliótól. 21 évnyi fizu. Ha hitelből veszed meg ezeket, annak a törlesztőjére sem elég a 800 ezer Ft.


A gazdagság nem havi 6-8 kilónál kezdődik. Én is keresek ilyen körül, jól is élek, de azért nem vagyok burzsoá.

márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
49%

Magyarországtól csak Bulgária volt csóróbb, 2023-ban:

[link]

Mára viszont sikerül a bolgárokat magunk mögé utasítani, így mi lettünk a legcsóróbbak! Köszönjétek az Orbán-hordának!

márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Én azt látom még mindig, hogy tele van Budapest én a videki megyeszekhelyek is luxusautokkal, luxusházakkal
márc. 4. 21:51
 37/38 anonim ***** válasza:
Akkor képzeld el, hogy más, boldogabb országokban mi van?!
márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Sikerüüüüüült!

Ebben is az utolsók lettünk!

[link]

márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!