Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fog helyreállni a...

Mikor fog helyreállni a "drága élet" vissza a normálisra?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Soha. Az árak emelkednek a fizetés nem nő.
Soha. Idővel hozzáigazodik a fizetés.
A háború végéig
55 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Soha. A recesszió előreláthatólag most nagyon mély lesz és évekig eltart majd. Utána természetesen jön majd egy felfutas, amikor majd jobban nőnek a bérek mint az árak. De az nem holnap lesz.
2022. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Igazából ezt senki sem tudja pontosan, mindenki csak találgat.
2022. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hintalow ***** válasza:
94%
Hááát, menni ideig tartott a kenyèrnek, hogy újra 20 forint legyen kilója a nyolcvanas èvek után? 😀 (Remèlem átjön az irónia)
2022. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Amikor elhagyod az országot és külföldre költözöl, ott máris jobb lesz.
2022. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
4es az a külföld valószínű USA-t fog jelenteni, mert egész Európa sz*rban van.
2022. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Árak nem fognak csökkenni, én arra tippelek, hogy fizetések emelkedni fognak, mert a munkaerőhiány az továbbra is megvan, különösen a magasabb képzettséget igénylő területeken.
2022. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
6os mire gondolsz? Gépészmérnök vagyok netto 310 ezerért. Dél-Mo és nem akarok felköltözni Pestre. De már csinálom estin a szakácsképzőt.
2022. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Majd ha leértünk a gödör aljára. Még csak most kezdtük a zuhanást, és az alja még csak nem is látszik.
2022. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Ráfér az emberiségre egy kis takarékosság, én azt látom. Azért a 2 kocsi/ház és a teltházas üdülés foglalások már tavasszal nem szegénységről árulkodnak.
2022. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem most is hozzáigazítható a fizetés, ha munkahelyet váltasz, nekem legalábbis így sikerült. Jó élet viszont senki se tudja mikortól lesz, mindenki csak találgat, kivár. Hogyha megszűnik a háború, megoldás lesz az energiára, az jótékony hatással lesz mindenre.
2022. júl. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!