Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kérnek pénzt a plázákban...

Miért kérnek pénzt a plázákban/boltokban a mellékhelyiség használatáért?

Figyelt kérdés
Majd odaürítek az épület elé, az biztos tetszeni fog nekik.

2022. júl. 28. 01:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
10. Sok eszed van. Erre mást nem tudok mondani.
2022. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

#11

Tény, hogy nem vagyok az élet minden területén géniusz, de ezt most nem értem, hogy a pénz használati szokásaimnak mi köze az "eszemhez".

Miért kéne az ember zsebében mindig lennie 200-asnak? De komolyan, miért?

2022. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami fennakadás lenne a banknál és nem tudnál fizetni modjuk 3 napig kártyával akkor addig nem eszel vagy mi csinálsz? Ezért mondom sok eszed lehet, mert értelmes ember nem bízik meg egy bankban ilyen szinten.
2022. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is gáz, mikor valakinél ennyi apró sincs, iszonyat gáz. Mindenki kártyát használ már vagy mobilt, de azért nem értelmi fogykós
2022. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

#13

Értelmes ember normális bankot választ, és nem kell ilyen miatt aggódni :)

2022. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
Egyik bankban sem lehet ennyire megbízni. Ez amúgy csak egy példa volt számtalan esetet lehetne sorolni, aki ezekben ennyire meg tud bízni azt én nagyon tudom sajnálni az ilyen embert.
2022. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

"Egyik bankban sem lehet ennyire megbízni."

Dolgoztam bankban fél évet, hallottam ezt a mondatot sokszor mikor hónap elején rohantak be az emberek SOS leszedni a féltve őrzött pénzüket... hát az átlag IQ szint az valahol 60 és 80 között volt, a korosztály meg leginkább 50+

Nem kéne eröltetni ezt a kb rendszerváltás elötti mentalitást így 2022-ben :)

De oké, elfogadom, hogy Te szereted a készpénzt, viszont Neked se hiszem, hogy MINDIG lapul egy 200-as a zsebedben, kivéve ha gyűjtöd őket 😉

2022. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

A hivatalos indoklás, amit azokban a plázákban hallottam / olvastam, ahol bevezették a fizetős wc-t nálunk, az volt, hogy "kénytelenek" voltak azért bevezetni a fizetést, mert egyre rosszabb állapotban hagyták ott az emberek a mosdókat, és ebből fedezik a minőségi takarítást... gyanítom, ez alatt virágnyelven azt értették, hogy mivel egyre köztudottabb lett, hogy ezeken a helyeken van ingyenwc, a drogosok és a csövesek is elkezdték előszeretettel látogatni ezeket az illemhelyeket, meg a nem drogosok és csövesek között is egyre több a full igénytelen. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy k...a sok pénz van egy pláza üzemeltetésében és ki kellene tudniuk belőle gazdálkodni a wc-takarítás árát (hallottam volt főnöktől, hogy 10 évvel ezelőtt egy standnál milyen árat számítottak fel neki, vagy akartak egy forgalmasabb plázában... 6 számjegy, a magasabb árfekvésben...), de hát fő a minél nagyobb profit.


Én egyébként nem ellenzem a fizetős wc-t, de akkor oldják meg a kártyás fizetési lehetőséget.

2022. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Vagy esetleg old meg te máshol az egyéni szoc problémád talán. Te mikor építesz saját wc-t a házadhoz, hogy bárki, aki arra jár, ingyen használhassa? :) hmm? :)
2022. júl. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

#19

Aki ennyire ember ellenes mint te, az mit keres az emberek kategóriában? Trollkodik?

2022. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!