Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone számla elmaradás,...

Vodafone számla elmaradás, jogtalanul?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

2021 augusztásaban szolgáltatót váltottam. Mivel vittem a számom is így csak úgy tudtak átvenni, ha minden tartozást rendezek.

Rendeztem is mindent. "Elvileg".

Most 2023. jan-ban jött egy sms, hogy elmaradásom van a vodafonnál fizesek be 1590 ft-ot. Hát nagyot néztem.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. A vodafon "behajtásra" adta az ügyet, mondtam eddig semmi értesítést nem kaptam. Most jöttek rá, hogy mégsem ok?

A "behajtóhoz" nem lehet bemenni, mert "nincs székhelye"???


Teljesen fel vagyok háborodva! Én anno minden költséget kifizettem, mert amúgy nem tudtam volna szolgáltatót váltani. Most jut eszük, hogy mégsem? És miért nem lehet sehova bemenni ezt tisztázni? Ilyenkor mit lehet csinálni?



2023. jan. 25. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiszti helyett, keresd fel a szolgáltatót.
2023. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaptal papirt rola hogy nincs tartozasod?
2023. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Papírt nem kaptam. A mostani szolgáltatóm ellenőrizte a vodafonnál a dolgaimat. És ő mondta, hogy minden ok. Elhúzodott a dolog, mert több mindent is meg kellett csinálni, aminek volt még anyagi vonzata.


Papíron én már semmit nem kaptam. A szerződésem is elektronikusan kaptam meg, és a befizetéseket is az appon keresztűl csináltam.


Az ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta hiába megyek el a legközelebbi vodafonba ezt már nem ők intézik, hanem a behajtó.(amúgy ennek ellenére elmentem és ők már nem látnak semmit, mert ugye több mint egy éve nem vagyok vodafoneos) A behajtó viszont azt mondta nincs székhelye, ahova be tudnék menni. És igen, kivágták nálam a biztosítékot, hogy most másfél év után jut eszükbe, hogy bocs mégis van tartozásom. Fizessek de milyen jogcímen, mi után és miért? Amikor én elvileg minden tartozást már rendeztem?

2023. jan. 25. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk 1590nel en nem gorcsolnek. Befizetnem.

Amugy hivd fel a koveteleskezelot/behajtot es kerj irasos kimutatast. Aztan szepen mondj ellent.

2023. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!