Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az unokatesóm felesége nagyon...

Az unokatesóm felesége nagyon idegesítően költi a pénzt, ez normális?

Figyelt kérdés

Unokatesóm és én munkatársak voltunk, ő hetente 150-000 ft-ot kapott,(én felét) amikor megkapta a pénzt,rá két napra nem volt pénze kávéra, én vettem neki mindig a kávét,kérdeztem hogy hova lett a fizetése,ő pedig mondta hogy a felesége bevásárolt és elköltötte, aztán három nap múlva bevásárlás után,panaszkodott a fönöknek hogy nincs kaja otthon, és hogy adjon fel előleget. Nagyon furcsa volt nekem ez az egész,hiszen százötvenezer forintnyi kaja hogy a fenébe nem elég négy napra) értem én hogy drágaság van,de hát akkor is nagy összegről beszélünk. És négyen vannak egy családba a két szülő,azaz unokatesóm és felesége,és a két másfél éves kislány. És még az mellett külföldön dolgozó szülők is küldenek pénzt heti szinten nekik, egyszerűen nem értem hova költ el a felesége ennyi pénzt heti szinten,mert az unokatesóm lehetetlen hogy ő költené el,hiszen egész nap nincs otthon egy munkába járunk. Természetesen tudom hogy semmi közöm nincs hozzá,de hát azért sajnálom szegény srácot,mennyit dolgozik és nincs pénz,folyamatosan panaszkodik


Én hetente hetvenötezer forintot kapok,nekem is van két gyerekem,de én és a feleségem abból a pénzből amit kapunk, kettő hétre is elegendően be tudunk vásárolni.


Amikor kérdezem unokatesómat erről,ő mindig azt hajtogatja hogy kellett vásárolni kaját. Most akkor mi ez


2023. febr. 28. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de az ő dolguk. Igen, te sokkal ügyesebb vagy.


Az unokatestvéred majd vátoztat, ha nem felel meg neki a dolog.

2023. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos van hitelük.
2023. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Te minek hívogatod meg őt?

Oldja meg maga, ne másokon élősködjön.

2023. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha jot akarsz, nem utod bele az orrodat, es nem fizeted neki a kavet, kajat mar a fizetes utani 2. napon. Oldja meg ahogy tudja, heti 150e-bol azert meg kene tudni elni.
2023. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Rakjál már szóközöket, nem lehetne kiszúrni fél pillanat alatt.


Meg ha igaz is elnne, egy felnőtt ember lenne akinek a dolgaihoz semmi köze másnak, azt csinal a pénzével amit akar.

2023. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem normális, hogy ez idegesít téged. Ennyire unatkozol?
2023. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Aha. És mi van, ha hazudik, mert mondjuk van egy rakás tartozásuk, csak azt nem akarja mondani?
2023. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Ott műkörmös, meg a fodrász. Ezek elég gyakran visszahívják a kuncsaftot mert nekik is kell a pénz. A gyerekenek is kell e bemutatható cuki ruci meg a csoki, lehetöleg nem boci hanem milka vagy jobb. na ezért eteted az unokatesód, segítesz a család eltartásáben, emeled a színvonalukat, stb.
2023. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!