Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem kell vele...

Jól érzem, hogy nem kell vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Pillás vagyok 12 éve. Megvan a megszokott vendég köröm, de volt egy új vendég több, mint két hete. Megcsináltam, tetszett neki. Később írt, hogy egy szál rosszul áll. Soron kívül fogadtam, megigazítottam ingyen, bár hozzáteszem már ekkor éreztem, hogy bagatell hülyeség miatt zaklat. Eltelt két hét, ma rámírt, hogy gusztustalan vagyok, és megmutatta más pillásnak, az is meg mondta milyen szarul dolgozom, nevetséges és kész vicc, ráadásul a másik lány olcsóbb is. Követeli, hogy küldjem vissza a pénzt neki. Volt korábban egy másik lánynál is (aki rokonom) szépészeti beavatkozáson, ahol szintén eljátszotta ugyanezt.

Először válaszoltam neki normálisan, hogy ha nem tetszett akkor miért nem hozzám jött és miért pont két hét után jut eszébe pénzt kérni, de erre még inkább szitkozódni kezdett.

Szerintetek adjam vissza, vagy tiltsam le?



2023. ápr. 6. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles visszafizetni neki. Jókor jut eszébe így 2 hét után reklamálni.. :D
2023. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne bármit is visszafizetned?!

Még akkor is, ha százezer forintot kérnél és a másik meg húsz forintért csinálná meg ugyanazt, esetleg még jobbat is, akkor se kérheti vissza. Nyilván tisztában volt az árakkal, te ezt előre közölted, innentől kezdve ennyi.

Ha valamilyen minőségi hibája van, akkor azt helyben kellett volna jeleznie, láthatta ott akkor, és szólnia, de így is jó fej voltál.


Szerintem tiltsad, és kész.

2023. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De megmondhatod neki, hogy te visszaadod a pénzét, ha ő visszaadja az idődet, az anyagot, stb. mondjuk, megnéznem, hogy az idődet hogy adja vissza. :)
2023. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

23500 lett volna, 20000 adott mert nem volt nála. Aztán behozta a 3 ezer, de mondtam nem kell, hagyja csak.

Visszaküldtem neki, hagyjon engem békén, meg ne panaszkodja tele velem az fb-t. Erre a válasz, 23500 volt, miért csak 20-at küldtem.

Hihetetlen. Mondjuk én voltam a hülye.

2023. ápr. 6. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellett volna letiltani. A fajtája mindenkinél eljátssza ezt: potyázik, és te megerősítetted őt abban, hogy ez jó játék, csinálja, mert megéri. Tiltottad volna le, és kész. Utána le se szart volna, mert csak próbálkozik a fajtája.
2023. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem adtam volna vissza.


Egyébként hadd kérdezzelek meg, ha hullik a szempillám, akkor ugye nem tudok ilyen szolgáltatást igénybevenni, ilyen szálanként felragasztósat?

2023. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen szolgáltatások olyan, hogy pénztártól való távozás után reklamáció nincs. Ha akkor nem reklamált, utána nem teheti, hiszen ő is piszkálhatta. A fodrásznál is ha egy hét múlva visszamegyek, hogy nem tetszik, mert valahol belevágott, kiröhög, és kivág, mint macskát szarni, mert simán lehet, hogy én vágtam bele, vagy akármi.


Szerintem rosszul döntöttél, hogy fizettél, de biztos megengedheted magadnak.

2023. ápr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6, mit jelent, hogy hullik? Az átlagnál jobban, gyakrabban hullik? Annyi csak, hogy nem fog úgy tartani neked, mármint annyi ideig, mert a sajátoddal együtt kihullik majd.


#7 Igen, így utólag rájöttem. Csak nem volt még ilyen soha, visszajáró vendégeim vannak. És este munka után fáradtan nagyon a szívemre vettem. De többet biztos, hogy nem csinálok ilyet.

2023. ápr. 8. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Várjál kitalálom... Skandináv?
2023. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!