Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit költötök hetente/havon...

Mennyit költötök hetente/havonta élelmiszerre?

Figyelt kérdés

Nekünk kettőnknek, heti 45-50e megy el egy hétvégi bevásárláskor. Ebben benne van két kistestű háziállat kajája is és a tisztítószere. +hétközben egy-egy kenyérért kell max beugrani.

Rendszeresen főzök. A párom itthon ebédel. Magamnak sokszor nincs idő kaját csomagolni, így a munkahelyemhez legközelebbi közértben veszek ebédet. 1000- 2500Ft között.

Így durván számolva mindennel együtt heti 70-75e-et eszünk el egy hónapban.


Kicsit sokallom ezt az összeget. Nálatok mennyi az annyi?



2023. máj. 22. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
pálinka havonta 21000ft sör : mondjuk ha nem akciós, akkor napi 3x386ft.ki sem merem számolni!
2023. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.10-es! De nem rendelünk és 2-3 napra főzök. Nassolni, sütit sütni szoktunk, de ennyi azért engedtessék már meg ha mindketten dolgozunk és nem is dohányzunk
2023. jún. 15. 12:49
 13/24 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, semmi sértőt nem írtam és nem is volt szándékomban vagy aki nem költ havi 200-at kajára az éhezik szerintetek?
2023. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Borzasztóan kevés az a kaja mennyiség amit leírtál, ha ezeket eszed amiket leírtál és kijön 100e Ft-ból.

Mi aktív életet élünk. Én fizikai munkát dolgozom, elájulnék az éhségtől a te étrendeden.

2023. júl. 25. 16:20
 15/24 anonim ***** válasza:
Jó akkor mondom miket nem eszek/iszok/fogyasztok amiket az átlag 25 év feletti igen.Kávé,sör,alkohol. Ezeken kívül nem járok még nem étterembe,kajáldába, hanem mindig főzök több napra. És nem éhezek, 180 centisen vagyok 75kg, mellette edzek is. Szellemi munkát végzek. Sütit és nassolnivalót se eszek, napi rendszereséggel eszek gyümölcsö6 és zöldséget.
2023. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#11 vagyok .újragondoltam,sajnos stimmel amit írtam,ennyit visz el még mindíg az alkohol.nekem ez kell,így érzem jól magam.
2023. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezt hívják alkoholizmusnak...
2023. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#15

Egészségedre!

Kinek mi. Nekem a tiéd már a fakír életmód.

2023. aug. 7. 14:37
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Na igen. Se kávé, se alkohol, se étterem, se süti, se nasi... eléggé aszkéta életmód, kb minden jót megtagad magától. Én tuti nem bírnám. Legalább is én pl. szeretem a jó borokat és mértékkel fogyasztva egészséges is.
2023. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lol. Szóval ha nem iszok kávét, alkoholt és nem eszek chipset,csokikat meg hasonló dolgokat akkor aszkéta vagyok? :D. Kávét sokan azért isszák, hogy felpörögjenek reggel munka előtt, mert nem aludtak előző este semmit, nem feltétlen az íze miatt. Aki teljesen egészséges életmódot folytat az aszkéta? :D . Az alkoholról meg nem mondok semmit, vannak olyan emberek akik utálják, én is, persze ebben az országban hungarikum inni :D, de leszarom.
2023. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!