Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemre járok és költözni...

Egyetemre járok és költözni akarok itthonról. Szerintetek kijövök ennyiből?

Figyelt kérdés
Már nem bírom az itthoni létet. Ahogy néztem az albérlet és rezsi árakat, kb átlag havi 100 ezer maradna meg. Ez az összeg, ami a rezsi, bérlet és albérlet kifizetési után megmarad. Szerintetek egy ember megélhet ennyiből? Ebből kell ruhát, cipőt, kaját, tisztálkodási szereket stb vennem. Soha nem éltem egyedül, így még nem számoltam ki, hogy ezek mennyibe lennének.
2023. máj. 26. 12:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#20 Megéri? Ha nem tudja megállni, hogy kivegye? A diákhitel felvehető majdnem mindig. Egyedül nyáron nem. Ha pl decemberben kell, akkor megigényled és januárban már kapod is.
2023. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján most sem keres rosszul, okosan bánik a pénzzel, tervez, tartalékol, erkölcsei is rendben vannak, nem ajándékként bánik a bátyja által felajánlott pénzre, hanem inkább el sem fogadja. Szóval nem elveszett srác kérdező. Nem hazárdírozik, hanem gondolkodik, tervez.
2023. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!