Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy lány kölcsönkèrt tőlem 500 000 Ft-ot hogy mèhnyakrák műtètje lesz, betörtek hozzá a kisfia èdesapját műtík mert balesete lett, nincs pènze enni, inni, számlákra ezt már unja megöli magát ha nem segítek. Nos az èdesapát miután ezek megtörtèntek megkereste egy szemèly ès az is kiderült hogy az èdesanya egy ideig a testèből èlt az apa feljelentèst tett ès a gyermekelhelyezèsi per vège vègül az lett hogy közös felügyelet, aminek a csaj szerint az az alapja hogy mindig ott kell lennie az apával együtt ahol a gyerek is van. Időközben kiderült hogy több embert átvert ugyan ezekkel a dolgokkal, hiába lett feljelentés tève ellene több szemèly által a rendőrsèg semmit nem tesz. Kiderült hogy a pènzekből anyuka lètère bulizni jár, nyaralni míg a saját keresetèt fèlreteszi. Többen jeleztèk hogy feljelentettèk, de amikor szóba kerül a rendőrsèg hogy rendezze az ügyeit azzal jön hogy megöli magát ès hogy èn vagyok az idióta, vagy azt mondja hogy nem èr rá mert sokat dolgozik nincs otthon(amikor most is otthon van). Legújabb mesèje az hogy Osztrákba dolgozik egy puccos hotelban 150 000 Ft-èrt(gondolom èn van az 600 000 is), ès hogy majd ír mert dolgozik miközbe otthon van. Nem tudom hogy esetleg internetes csalás áldozata lettem-e, de azt sem èrtem hogy a rendőrsèg ilyen esetben mièrt nem tesz semmit amikor elmondták azoknak akik feljelentettèk hogy a csaj figyelve van már 2 ève mert baj van az èjszakai bulizásaival(rèszegen cirkuszol ès kötekszik), több embert lehúz ès SOHA nem találkozott mèg egy olyan szemèllyel sem akitől pènzt kèrt, lehallgatják a hívásait ès figyelik az üzeneteit, akik pènzt adtak neki mindegyiknek letiltotta a számát hogy hívni se tudják, messengeren pedig nem veszi fel mondván hogy dolgozik, ès senkivel mèg csak nem is videochatel. Mièrt nem lèp a rendőrsèg, mire várnak ilyen esetben?? Nem szeretnèm feljelenteni mert nem kell a cirkusz ès rendőrsègre járás, egyszer voltam rendőrsègen amikor találtam egy jogosítványt ès bevittem, viszont szeretnèm vele szèpen ès normálisan rendezni a dolgokat ember módjára. A hölgy azt mondta írjunk egy pènz kölcsönadási szerződèst, megírtam a hèten ki is nyomtatom, mert szívesen segítettem neki, de nem tudom mit tehetnèk, mi lenne a helyes ès mièrt. Állítólag ha csak úgy beállítok hozzá akkor ellenem is lehet feljelentèst tenni mert a csaj szerint az már zaklatás. Ti mit tennètek?
2023. júl. 9. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tanulópénz
2023. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha figyeli a rendőrsèg is akkor mièrt nem tesznek semmit?
2023. júl. 9. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már kb. a 20-adik verziót írod ki, mindig kiegészítve a korábbi hozzászólok által generált szövegekkel pl. "Kiderült hogy a pènzekből anyuka lètère bulizni jár, nyaralni míg a saját keresetèt fèlreteszi. " ---Ehhez hasonlót én írtam neked, hogy minek költené a saját keresetét, azt megspórolhatja miközben költheti a te pénzedet. A bulizni jár szöveget meg onnan szedted, hogy előző pár kérdésednél láttad őt más palikkal, amit neked azzal magyarázott, hogy orvoshoz vitték, pár válaszoló szerint meg semmi közöd hozzá, hogy más palikkal jár bulizni, amíg az exe vigyáz a gyerekekre!
2023. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyári szünetben mindig elszaporodnak ezek a kamu kérdések 😓
2023. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kèpzeld kedves 3.válaszoló ez nem mindig "ugyanaz a kèrdès" hanem van egy drága èdesanya aki ezt csinálja több emberrel hogy lehúzza őket ès èrdekes a rendőrség semmit nem tesz pedig biztos büntetnèk èrte. Szóval??
2023. júl. 9. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lány kölcsönkèrt tőlem 500 000 Ft-ot hogy mèhnyakrák műtètje lesz, betörtek hozzá a kisfia èdesapját műtík mert balesete lett, nincs pènze enni, inni, számlákra ezt már unja megöli magát ha nem segítek"


És? Mi közöm hozzá? 1 fillért nem adtam volna nem hogy több százezret. Aki ilyen hülye az megérdemli a sorsát.

2023. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valaki kért kölcsönt, Te adtál neki mindenféle lepapírozás nélkül. Ez tulajdonképpen magánügy. Annak adod a pénzed, akinek akarod és úgy, ahogy akarod.


Megvezethető vagy és ezt ki is használta valaki. Változz meg, és akkor nem érnek ilyen hatások. Tanulópénz. Ennyi...

2023. júl. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!