Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Táplálkozást tekintve honnan...

Táplálkozást tekintve honnan szerzitek be az alapanyagokat? Egy hónapban mennyit költesz kajára? (Itt csak és kizárólag szilárd kajára gondolok, semmi tápkieg)

Figyelt kérdés
Nyilván olyat kérdezek aki odafigyel a minosegre kaloriara, stb.
2023. szept. 8. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Lidl-be járok elsősorban, hármunkra olyan 120k körül van a bevásárlás havonta. Ezen túl néha járunk gyorsétterembe, étterembe is.
2023. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem járok gyorsétterembe se nem eszek ilyen cuccokat etterem meg elmegy ha normalis..
2023. szept. 8. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Spárba járok.

Összeget nem tudok mondani, ha akarnék se, mert nem tartok hónap végi elszámolást.

2023. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És miket szoktál venni?
2023. szept. 8. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Hús, sajt, kefír, tojás, lencse, tészta, rízs, krumpli, kenyér, zöldség, zéró Hell, tehát ugyan azt, mint az emberek 90%-a.😆

2023. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
CBA prímába járok. Minden nagyon finom. Lehetőleg hazait veszek
2023. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyrészt nehezen tudom szétválasztani mert élelmiszerboltban rendszerint mást is veszek mint élelmiszer, nem vagyok hajlandó ezt így levonogatni napi szinten minden blokkról. másrészt nem kalóriára figyelek hanem annál vagy inkább amellett fontosabb dolgokra mint az összetevők, szezonalitás, bio, helyi termékek. ezen kívül valami keto/paleo törekvésem is van de ez inkább ízlés, megérzés dolga nálam és nem ideológia vagy merev szokások. mindezzel együtt szerintem jobban figyelek mint az emberek 80%-a. rendszerint megkapom milyen rohadt egészségesen eszek. mondjuk túlsúlyom és krónikus betegségem sincs ami a 30-as korosztálynál már egyáltalán nem olyan evidens, mint kellene lennie.

havi 120-150 körül van az az összeg amit NEM rezsire, autózásra és hasonlókra költök. ennek túlnyomó része, lehet hogy 80%-a az élelmiszer. legyen 100-120.

benne vagyok egy zöldségdoboz rendszerben, ezen kívül az aldiban vagy a tescoban szoktam venni növényi tejet, tojást, magvakat, zsiradékot, húst. heti 1-2 gyros, havi 1-2 alkalommal extra dolgok mint gluténmentes péksüti vagy ételrendelés valami helyről.

sok amúgy, drága a fönntartásom pedig nem vagyok nagy darab 😅

2023. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:

"Táplálkozást tekintve honnan szerzitek be az alapanyagokat?"

Még annyival kiegészíteném az előttem szólókat, hogy a főzéshez használt vizet a csapból.

2023. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!