Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A KIK boltokban Magyarországon...

A KIK boltokban Magyarországon miért van folyamatosan ilyen káosz, zsúfoltság, áruk szanaszéjjel a földön is? Külföldön, pl. Németországban is ilyen rendezetlen boltok ezek?

Figyelt kérdés
még egy igénytelenebb kínai boltban is nagyobb rend van, igényesebben van kirakva az árú

#KiK #KIK textilien
dec. 24. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Németben is ilyen a KIK.
dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is utálom ezért. Mintha nem lenne raktáruk, a vásárlótér tele dobozokkal, alig férni el. Eladókat meg fel sem ismerni, mert nincs uniformisuk, mint mondjuk a pepcoban.
dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész üzlet igénytelen, az áru és a minőség is.
dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ez városonként különbözik, mert bár a ruhák valóban zsúfoltan lógnak a fogasokon, de a földön nem hevernek, és dobozokkal se találkoztam még. Mondjuk nem a kedvenc boltom, nem igazán találtam még ott szép ruhákat.
dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Én pont a rendezett boltokat utálom, olyan mû hatást kelt. Ha bemegyek és minden a helyén van, az felidegesít és kijövök.
dec. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Múltkor láttam egy mentegető videót róluk, hogy azért van ez, mert kevés embert foglalkoztatnak, hogy olcsóak tudjanak maradni és így nincs idő rendet tartani. De érdekes módon más üzletekben rend van, ahol ugyanúgy van forgalom és ugyanúgy max 2-3 ember van bent egyszerre, én pl a Pepcoban sem láttam még soha, hogy ennél többen lettek volna eladók bent, ott mégis meg tudják oldani, hogy nem csak kibsszák dobozostul a cuccokat a sorok közepére, hogy lépni se tudj. Az lehet, hogy nincs elég nagy raktáruk üzleten belül, de akkor meg lehetne olyan polcokat venni, amire több áru fér ki, a maradék meg dobozokban marad az alsó polcokon. Aztán lehet, hogy nekik direkt ez a brandjük, vagy a KIK CEO-nak valami gyerekkori traumája van a renddel kapcsolatban.
dec. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Nalunk normalis. Sztem boltonkent valtozik h mennyi helyuk van
dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

1. Azért, mert nincs ember aki kirakná az árut annyi bérért amit ott adnának.


2. Azért, mert olyan olcsó minden, hogy elhordják maguktól is a vevők, ki sem kell pakolni az árut.

dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

8


A pepco is olcsó, mégsincs rendetlenség

dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

9# pepcok fele akkorák alapterületileg mint a kik..

Nem mellesleg ott is útban van az áru, folyton láb alatt van minden.

Néha odarendelnek 2 tanuló diákmelóst rendet rakni.

dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!