Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Névváltoztatás esetén mennyit...

Névváltoztatás esetén mennyit kell fizetni az összes okmányért?

Figyelt kérdés
Bocsánat nem tudom jó helyre irtam e!!
jan. 1. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Mit akarsz változatni? Keresztnev? Vezeték? Házasság, válás?
jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem teljesen mindegy ?
jan. 1. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Google. Névváltoztatás költségei.


Kb 200 találat. Szívesen.

jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Hiába fogsz ezerszer is nevet változtatni, ha valaki megakar találni a hatóságoktól, az meg fog. Az 1001-ik neveden is.
jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
5+ És ha a világ bármely tájára mész is, bárhogy bújsz is el akkor is megtalálható vagy annak aki rád akar találni.
jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
0%

#4 A google-n a gyakorikérdéseken válaszolók összes infója kikereshető a családi kapcsolatokon, illetve saját tapasztalatokon kívül, enélkül az oldal nélkül is, ha valaki tudja használni, és tud jól keresni rajta, mégis létezik ez az oldal, de nnyi erővel bárhová oda lehetne írni, hogy: "Google"..


Szívesen

jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
66%
Utálhatja annyira a családját is akár okkal is hogy nevet akar változtatni mert mindent meg akar szakítani velük, vagy olyan "hülye" vezeték neve van hogy azért, van több ok is az az ő dolga!
jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
68%

Plusz egy keresztnév felvétele ugyanaz, mintha saját költségén újraigényelnél minden iratot. Ezt egyesével nem ismerem most.

Jelezned kell minden intézményben a névváltoztatást (bank, szemétszállítás, nyugdíjpénztár, bármi), ahol személyigazolvánnyal kell igazolnod magad az ügyintézéshez vagy számlát állítanak ki.

jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
74%
Ha jól emlékszek nekem nem kellett az iratokért fizetnem, csak a névváltoztatásért 10ezret. (egy plusz keresztnevet vettem fel) Ez már olyan 4 éve volt, szóval azóta lehet változtattak rajta.
jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!