Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kitorni a mokuske...

Hogyan lehet kitorni a mokuskerekbol?

Figyelt kérdés

Nem szulettem gazdag csaladba, nem nyertem a lotton, nem vagyok az atlagnal okosabb ember es nem is voltam jo tanulo. Viszont 6 eve dolgozom mar es egyszeruen elegem van a honaprol honapra elesbol, nyilvan tudom hogy legtobben most majd szidni fognak meg leszolni, hogy ok bizony mar 40 eve ezt csinaljak ne sajnaltassam magam stb.

En viszont ugy gondolom meg most kellene elkezdenem valamit, 26 eves vagyok meg eleg fiatal, hogy valamit elkezdjek, de nem tudom hol kellene kezdeni, de ezt egyszeruen nem szeretnem tovabb csinalni. Kulfoldon is gondolkoztam mar, de az is olyan, hogy igazabol ott egy fokkal jobb eleted lesz, de ugyanugy megszakadsz erte. Nem nem budos nekem a munka, miota vegeztem a sulival azota kemeny fizikai munkat vegzek es meg a fizetesemre sem lehet panasz, sokan orulnenek ennek(400ezer forint) de en tobbet szeretnek. Csak nehez belekezdeni, barmilyen otletet szivesen meghallgatok.


jan. 6. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Na igen aki szereti az áldozatot játszani annak soha nem lesz jobb élete. Te tipikusan ilyen vagy.
jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Pedig tanulas nelkul nem uszod meg. Tanulj egyszerre nyelvet es egy hasznos szakmat, pl penzugy, logisztika, beszerzes, scm.
jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
munkaidő után kezdd el a saját váradat építeni.
jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát - ha szép tested van, akkor esélyes a dolog!
jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

A 400 az nettó vagy bruttó?

Nettónak is elég gyenge, érthető, hogy nem jössz ki belőle.

jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat tesó ha azt mondod neked nem büdös a munka, akkor semmi más dolgod nincs, mint többet dolgozni és máris többed lesz.
jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Netto es tudom, hogy nem oriasi fizetes, csak azt mondom, hogy pl az orszag keleti reszen, ennek nagyon orulnenek az emberek.
jan. 7. 07:11
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy jó szakma avagy egyetemi végzettség egy jól fizetett területen csodákra képes. 3-4 évig nem lesz miatta szabadidőd, de ha komolyan foglalkozol vele, utána exponenciálisan nő majd a fizetésed.
jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz

Megszöksz

Megszoksz


Ezek az opciok

jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig irány a nyugat.Nem szaggatnak szét a napi nyolc óra alatt fizetés pedig 3-4 szerese.
jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!