Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bitcoin meddig fog nőni...

A bitcoin meddig fog nőni idén tavasszal?

Figyelt kérdés

Szerinted?


Most kissé visszaesve 60,000 USD körül áll.



febr. 29. 19:57
A kérdező szavazást indított:
nem fog tovább nőni
65-70 e. USD
70-80 e. USD
80-100 e. USD
100 e. USD fölé
egyéb, kifejtem
22 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%

Előbb a lottószámokat írom neked le, aztán csak utána a Bitcoin árfolyamát.


Sohasem értettem az ilyen kérdéseket, hisz a választ senki nem tudja.


A tőzsdén (minden tőzsdén, tehát a kriptopiacon is) akkor vásárolunk, amikor a charton vételi jel érkezik, és akkor adunk el, amikor eladási jel érkezik. Ennyi a titok, ehhez nem kell tudni a jövőt.

febr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igenis számít a többség véleménye, bár az is tény, hogy azt nem fogod innen megtudni. Ahol az eladók kerülnek tartósan többségbe, addig fog nőni. Én olyan 70 ezer USD felett kezdenék el eladni belőle, de tartalékolnék a további növekedésre.
febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
71%

#1 hiszen mint tudjuk, híresen jól működnek ezek a jelek, ezért is milliárdos minden TA blogger és youtuber...


Nálam 81 ezren van bent egy sell order a btc-m felére, mert jelenleg 40 körüli az átlagos áram, amit ezzel visszahozna, és maradna még egyszer annyi tovább játszani. Ez nagyjából az inflációkorrigált ATH is egyben, amit azért remélem csak elér.

márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyes válaszoló miért lett lepontozva! Teljesen egyetértek vele!

Én egyébként arra számítok, hogy a tavasszal 80 e.-ig mászik fel. Aztán a továbbiakat meglátjuk.

márc. 1. 06:00
 5/46 anonim ***** válasza:
46%
Az egyetlen tényleg jó stratégia a neves "HODL", csak oda idő meg pénz kell. A hirtelen változások jó megülésére egyedül azok képesek, akik ezüsttálcán kapják az információkat.
márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%

Valami hirtelen hírre simán felhúzhatják bármikor pár nap alatt a duplájára az árfolyamát, onnantól viszont szerintem hulló kalapács... ne álljon alá senki...

Úgyhogy a helyedben beraknék mondjuk 120-125-re is egy sell ordert, ott kiszállni mindenből.

Aztán majd harmad- vagy negyedáron visszaszállni.

márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit lejjebb raknám azt a sell ordert, kb. 80-100 közé, ott nagy részét, de nem az egészét, eladnám. Aztán nem várnék addig, míg negyedárra esik. Elég ha félárra esik, akkor újra vásárolnám.
márc. 1. 11:15
 8/46 anonim ***** válasza:
48%
Furcsa ez az egész, a korábbiakhoz képest nagyon kis volume-on történt most minden. Még 2020 elején, 7-10 ezer körüli árfolyamon, a sokkal kisebb ára ellenére is több pénz mozgott. Nincs igazi hype se. Ezt most nem a retail hajtja fel, az tuti. Ugyanakkor azt is nehéz elhinni, hogy az ETF engedélyezésével a nagybefektetők és nyugdíjbiztosítók nyomják fel hirtelen impulzusvásárlással az árakat, és csinálnak profitot nekünk, parasztoknak.
márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
46%

"Még 2020 elején, 7-10 ezer körüli árfolyamon, a sokkal kisebb ára ellenére is több pénz mozgott. Nincs igazi hype se"

Persze, mert a sok nyomi már belerakta a pénzét altcoinokba.

Másrészt sokan vettek ezen az áron évekkel ezelőtt, azok még a duplázást várják, nem a nullán kiszállást. 😂

márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

9-es, "A sok nyomi"...

A sok nyomi nagy kockáztatással sokkal többet tud nyerni; igaz bukni is..

Kb. 3 éve a SHIBA 2-3 hónap alatt ugrott a 8-10 szeresére. Én, "mint nyomi" is benne voltam.


Mint írták 8-as, 1-2 hír is rettentően befolyásolja a bitkót és társait.

Elég pl. egy hasonló, mint ez:

[link]

amit nem magyar viszonylatban, hanem nemzetközi szinten jelentenek be. Aztán azonnal nyomul az ár felfelé.

márc. 1. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!