Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bitcoin meddig fog nőni...

A bitcoin meddig fog nőni idén tavasszal?

Figyelt kérdés

Szerinted?


Most kissé visszaesve 60,000 USD körül áll.



febr. 29. 19:57
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
32%

"Kb. 3 éve a SHIBA 2-3 hónap alatt ugrott a 8-10 szeresére. Én, "mint nyomi" is benne voltam."

Reméljük nem csak 10 dollárral... 😉

márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

120-al. De már az se volt rossz.

Egyébként a Solana is tavaly nyáron 15 USD volt, tegnap meg már 130 körül mozgott. Szerintem az se rossz..

márc. 1. 15:43
 13/46 anonim ***** válasza:
38%
Ezek azonnal padlózni fognak, ha a BTC kicsit megindul lefele.
márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Így van, de addig is sokkal jobban nő. Én már többszörös haszonnal kivettem a pénzem belőle, de lehet hogy még kicsit várni kellett volna.
márc. 1. 17:20
 15/46 anonim ***** válasza:
0%

#14: "addig is sokkal jobban nő"

Ehhez képest a BTC dominance heti, havi, féléves és éves szinten is nőtt, hiába guberálsz elő az ezer altból pár ellenpéldát.

márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
40%

"Én már többszörös haszonnal kivettem a pénzem belőle"

Amíg 1-2 száz dollárról beszélsz, addig semmi jelentősége...

márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Remek bullish konteót olvastam egy blogon: tegnap azért rúgták ki a Vanguard vezérigazgatóját, mert megrögzött bitcoin hater aki többször is elmondta, hogy a Vanguardnál soha nem lesz semmilyen formában. De az ügyfeleik akartak az ETF-ből, így 1) elkezdték átvinni a pénzüket máshova, ahol lehet, 2) akik nem, azok meg dühöngtek, hogy emiatt a f@sz miatt kimaradtak a +50%-os buliból, pedig ők akarták.


Ez az alacsony volument is megmagyarázná: semmi spekuláció meg oda-vissza tradelgetés, ETF vétel a nyugdíjszámlára azt csá. Reméljük eldicsekszenek a szomszédnak, és jön a következő hullám.

márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

#16-os, kb. 2-3 millám van kriptóban.

De ha 2-3 milliárd lenne, akkor is az beleszól a te életedbe? A te részedről akkor sincs semmi jelentősége.

Te csak azért jársz ide, hogy velem ellenkezzél.

márc. 2. 05:43
 19/46 A kérdező kommentje:

A SHIBA-nak most se rossz a teljesítménye. Az elmúlt 24 óra alatt közel 70 %

😎

márc. 2. 12:21
 20/46 anonim ***** válasza:
Linkelj már egy 1-5 éves grafikont róla légyszi!
márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!