Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon durván szerencsejátékfüggő vagyok. Munkahelyen is amikor csak lehet, folyamatosan játszok. Az egész hétvégém ezzel telik. Valamikor nagyon jól megy, valamikor viszont nagyon rosszul. Múlt hónapban eljátszottam 500 ezret, ami miatt nagyon nehéz helyzetben vagyok most, öngyilkossági gondolatom van és mérhetetlen düh van bennem.

Nem bírom tovább, úgy érzem, hogy nincs értelme így tovább.



márc. 3. 13:53
 1/4 wc papa válasza:
14%
en ezt nem ertem hogy lehet munkahelyen melo helyett pokerezni pl komoly penzre... ezeket sosem ertettem
márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
akkor ne játssz.
márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Knrvagyorsan állj le.


Szerencsejátékos Segélytelefon


Az ELTE PPK Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszékével és a Pro Psychologia Alapítvánnyal együttműködve Segélytelefon szolgáltatást működtetünk. Szerencsejátékkal összefüggő problémák, kritikus helyzetek kezelése esetén ingyenesen, anonim módon hívható hétköznapokon 15.00- 19.00 között a 06-21-262-0603 telefonszámon.


A szolgáltatás igénybe vehető és elérhető a szerencse@ppk.elte.hu e-mail címen, valamint az „ELTE Szerencsejátékos Segélyszolgálat” Skype azonosító segítségével is.

A Segélytelefon információs vonala: 06-1-411-6778


A függőségekkel foglalkozó ellátóhelyek listáját megtalálja a [link] dokumentumban.

Játékfüggőséggel foglalkozó civil szervezetek listáját megtalálja a [link] dokumentumban.


Játékfüggőséggel és felelős játékszervezéssel kapcsolatos további információk a www.maradjonjatek.hu tematikus weboldalunkon érhetők el.


Ne feledje: problémájával nincs egyedül!

márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez egy betegség/káros szenvedély az első lépés hogy ezt elfogadod.

Olyan mintha cukorbeteg lennél, ilyenért kár lenne öngyilkosnak lenni.


Én is átmentem ezen a folyamaton, rajtam kívül is sokan épültek fel.


Ha gondolod írhatsz.

márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!