Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi tegyek a lenti helyzetben?

Mi tegyek a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma elküldtem 1-1 önéletrajzot és mindkét helyről visszahívtak állásinterjúra. Az egyik holnap, a következő hétfőn lenne. Nem írtak egyik helyről sem konkrét dolgokat, csak, hogy adminisztratív, ügyintézői jellegű, szóval az majd akkor derül ki. Lehet, hogy túl előrelátó vagyok, de mit mondjak, ha esetleg már hétfőn kezdeni kellene, de én még szeretném megnézni a másik helyet is, ahova hétfőn kell menni. Vagy erre kicsi az esély? Bocs, ha idétlen a kérdés, de pályakezdő vagyok, még nem voltam interjún. :)
2010. dec. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg fogják kérdezni,hogy melyik nap tudsz próbanapra menni?

Vagy mikortól tudsz dolgozni..Akkor mond azt,hogy jövő hét keddtől tudsz menni...

2010. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha megkérdik, hogy mikor tudsz kezdeni, akkor megmondod, hogy kedden
2010. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De minden esetben megkérdezik? Ha kijelentik, hogy hétfő és slussz passz. Bár már ott tartanék!
2010. dec. 16. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, hogy ott azonnal döntenek, valószínűleg ha fel is vesznek, csak később, hétfőn hívnak fel miatta. Különben meg kedd és kész :D
2010. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hozzá, hogy minden tőlük függ. Neked van egy munkaerőpiaci értéked, ez az érték az, ami alkupozícióba emel, és ami miatt te is feltételeket szabhatsz és kérhetsz.


Egyébként az még emeli az értékedet, hogy másik interjúra is behívtak, ezt midig célszerű megemlíteni.

2010. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!