Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet normális egzisztenciát...

Lehet normális egzisztenciát kialakítani, ha 31 évesen el vagyok adósodva?

Figyelt kérdés
300.000 felett keresek ami itt Békés megyében nem rossz, de fiatalon belekerültem egy két sz*rba és annak iszom a levét. Van durván 1 millió Ft hitelem.

márc. 16. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit azért egy év alatt ki lehet pörgetni, ha máshogy nem, akkor egy 4 órás mellékállással meg a kiadások durva visszafogásával.
márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
1 millió forint hitel negatívba teszi a nettó vagyonod? Az elég baj.
márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értelmetlen válasz. Ha nem tenné negatívba akkor nem is kellett volna felvenni, mert akkor lett volna pénzem a nettó vagyonból.

Mindig az az okos aki sosem volt olyan helyzetben.

márc. 16. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem olyan sok pénz, visszafizeted aztán utána lehet gyűjteni a vagyont.
márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

1, Ez nem jó fizetés, ez szar fizetés

2, Ez nem sok hitel, ez gyakorlatilag 1 havi bér bárkinek aki nem egy kutyaütö

márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És akkor az a több százezer ember aki ebben a régióban 180-200 ezret keres?

Lehet, hogy te okosabb vagy, jóval többet keresel.

De az fix, hogy fingod nincs az életről, szerintem te ki sem mozdultál a Rózsadombról. Neten meg nyilván könnyű leszólni a másikat.


Én már háromszor álltam talpra, és teszek érte hogy negyedjére is sikerüljön. Szívesen megnéznék egy cserét, mondjuk 1 évvel ezelőtt mikor nem volt mit ennem akkor mit csináltál volna kihez fordulnál stb.

Ott megnézhettük volna ki a kutyaütő. Én szívesen kiszednék alólad mindent, de csak 1 hónapig, hogy mit kezdenél. Aztán visszakapnád és máshogy értékelnéd az életet.


Egyébként ezzel most az ország nagy részét lekutyaütőzted valami 300.000 körül van az országos átlag bér. És ha tudod mi az átlag, azt is tudod, hogy nagyon sokan vannak az átlag alatt...

márc. 16. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok adósság, jó fizetés mellett pikk-pakk törleszthető. Én próbálnék jobban fizető munkahelyet találni. Ha Békésben nincs akkor máshol, akár belföldön, akár külföldön.
márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete Magyarországon 559 100 forint volt 2023 júliusában, amely 15,2 százalékkal magasabb, mint egy évvel korábban. Eközben a kedvezmények figyelembevételével számolt nettó átlagkereset 385 600 forintot tett ki.
márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, én is kb. 30 éves koromban kerültem olyan helyzetbe, hogy 20 milliós adósság volt az összes vagyonom. Most van egy saját lakásom Bp-en, autóm, értelmezhető megtakarításom és jó fizetésem. Soha nem szabad feladni. Ehhez képest -1 millió az semmi.
márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kuka az életed
márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!