Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Temu, ez tényleg ennyire...

Temu, ez tényleg ennyire egyszerű?

Figyelt kérdés
Szóval van valami 500Ft-os kis bóvli kacat, amit kinéztem magamnak temun. Megrendelem kifizetem, az 500Ft-ot, és majd hozza a posta, ennyi az egész, ilyen egyszerű?
márc. 18. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A minimális rendelés ha jól emlékszem 3000 ft., egyébként úgy van ahogy gondolod.
márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Még soha nem rendeltél semmit...?
márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hintalow ***** válasza:
82%
Èn is úgy emlèkszem, 3000 ft alatt nem lehet rendelni, de amúgy igen, csak ennyi, de kb. bármely online vásárlás csa ennyiből áll 😀
márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak hazai boltoktól rendeltem, ilyen keletiektől még nem.


Ezt házhoz hozzák vagy a postán lehet felvenni a csomagot?

márc. 19. 07:57
 5/11 Hintalow ***** válasza:
Biztos hogy postán maradó nem lesz alapból, de ha posta hozza, ès nem talál otthon, akkor gondolom hagy èrtesìtőt, akkor be kell menni.
márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a posta vámkezeli, akkor annak is lesz min. 399Ft költsége, de lehet, hogy 799Ft-ra jön ki.


Nekem a 21Ft-os zoknikra tettek 399Ft kezelési költséget, de 420Ft-ot is megért az 5 pár zokni :)

márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hosszúhajú ***** válasza:

pont most írtam temuról én is, pont házhozszállításról.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

6. ez komoly? azt írják már semmi össze nem lesz azon kívül...

márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én háromszor rendeltem erről az oldalról, de nem volt egyszer sem olyasmi, amiről a 6. válaszoló beszélt.
márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hosszúhajú ***** válasza:
8. köszi, megnyugtattál! :) nálam pont most rakják össze a rendelésem :)
márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hosszúhajú ***** válasza:
megjött a rendelésem, semmi vám plusz költség vagy ilyen nem volt. az express one szállította, nem lehetett postára menni érte. de van automata rendszer is, akkor nem házhoz hozza hanem te veszed fel. de ezt az elején az első rendelés előtt már el kell dönteni hogy akarod. nálam 3600 volt a limit, amíg nem telt meg a kosár, addig kiírta hogy még nincs benne elegendő termék. ha volt, jött is ingyen. :)
márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!