Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy Kínából rendelt csomag már egy hete be van ragadva a kicserélő központban?

Figyelt kérdés
Rendeltem még egy hónapja egy eszközt Aliexpressen. A nyomon követés szerint a vámon simán átment, és már egy hete a vecsési kicserélő központban van. Ez mennyire normális? Eddig nem találkoztam ilyennel.

ápr. 11. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális, nekem több hétig is állt már ott csomagom. Amikor írtam nekik, hogy bemennék érte, azt mondták, hogy azt nem lehet, amúgy meg ha nem elsőbbségivel rendeltem, akkor nem időkorlátos a dolog, tehát kb bármeddig ott állhat a cucc. Majd egyszer észreveszi valaki, és akkor kiviszik.
ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy azt jól értelmezem, hogy a vámon átcsusszant?

03 Ápr 2024 19:44

Vámkezelési folyamat elindult Hungary

03 Ápr 2024 19:44

Vámkezelés folyamatban Hungary

03 Ápr 2024 19:44

Megérkezés a célországba/célterületre Hungary

03 Ápr 2024 19:44

Incoming package pickup at the exchange point Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, Vecsés

ápr. 11. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos teljesen normális, munkaerőhiány van a postán.

Vám: igen, ha bent van Vecsésen, akkor a vámon már túl van :) Az meg ne zavarjon meg, hogy egy időpontra (19:44) vittek fel mindent.


Szóval várd a postást, valamikor vinni fogja.

ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
még annyi, hogy attól függetlenül hogy nem volt vámfizetési kötelezettség, a postásnál asszem 1000 forint vámkezelési díjat kell fizetned. Mert attól függetlenül a posta elvégezte a vámkezelést.
ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást, megnyugodtam :)
ápr. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!