Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is spórol az otthon...

Más is spórol az otthon maradással?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, havonta 450k-t keresek éjszakázásokkal. 70k megy el kajára, rezsibe beleadásba, és némi szórakozásra. Magam után nem szoktam lehúzni a wc-t kivéve ha nagydolog van, 2 naponta fürdök így a rezsibe elég egy 7k-t beleadnom Azt mondanám hogy jó életem van és nem mondanám hogy nélkülözök, hiszen szórakozásra is jut pénzem. Így 10 év múlva rengeteg pénz fog osszegyulni
máj. 12. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg pénz fog összegyűlni - aha... :D Ahogy hiszed, aminek a fele elinflálódik.


Mondjuk az igénytelenségedet elég jól jelzi, hogy nem húzod le a wc-t magad után - nálam laknál már nem sokáig laknál nálam.

máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen mi a kérdés?
máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A mamahotel nagyon kifizetődő. Igen, ha megtehetném (tehettem volna) én is ezt választanám, amíg pl nincs párom és nincs összeköltözés, addig teljesen jó megoldás. Rezsibe, kajába beleadsz, ez szülői szemmel is korrekt. A wc-t viszont tényleg húzd le mindig, juj.
máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
90%
Fúj
máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
90%
Azert legyel mar igenyes. Furdes, wc lehuzas alap dolog, tiszteld mar meg a kornyezeted ezzel. 🤮
máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
81%
Az elég hihetetlen hogy ilyen árak mellett csak havi 70k megy el kajára, rezsire és szórakozásra.
máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Biztos sok pénzt megspórolsz azzal, hogy ott hagyod a pisidet és terjednek a szagok🤢
máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Wc papírt gyűjtsd külön, akkor elég egy kevés vízzel lehúzni a wc-t pisi után. Fürdés helyett tusolj, de ne folyasd a vizet, míg szappanozod magad, így kevesebb víz folyik el, de minden nap tiszta leszel.
máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
igen, kiszarok az ablakon és enni is heti egyszer eszek, jó az életem
máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyáron a negyvenfokban igazán jó illatod lesz.
máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!