Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is spórol az otthon...

Más is spórol az otthon maradással?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, havonta 450k-t keresek éjszakázásokkal. 70k megy el kajára, rezsibe beleadásba, és némi szórakozásra. Magam után nem szoktam lehúzni a wc-t kivéve ha nagydolog van, 2 naponta fürdök így a rezsibe elég egy 7k-t beleadnom Azt mondanám hogy jó életem van és nem mondanám hogy nélkülözök, hiszen szórakozásra is jut pénzem. Így 10 év múlva rengeteg pénz fog osszegyulni
máj. 12. 08:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
82%
Szerintem azért éljél is néha. Ez a 2 naponta fürdes nekem már túlzás. Most vagy fiatal, menj és utazz. Vagy amit szeretnél. Keresel annyit, hogy nem kell a fogadhoz verni a garast. Amúgy elsőnek igaza van, a forint nagyon inflálódik, csak a spórolással semmit nem érsz el, ha nem fekteted be valahova. Bankba ne tartsd, a kezelési ktg elvisz egy valag pénzt. Mi pl állampapírba tettük, és reménykedünk, hogy nem nyúlja le a kormány 😅 De fektetheted más árfolyamba is, pl euró, azzal nagyot nem bukhatsz. Más aranyba teszi vagy bitcoin-ba.
máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy troll szerintem.
máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
(A kérdező egy 43 éves férfi valójában, a többi stimmelhet 🤣)
máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Vizelhetnél a mosdókagylóba, és akkor nem kell lehúzni, hisz kezet gyakran mos az ember.
máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

"19 éves lány vagyok"


Nem vagy.

máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Ja, legalább havi 1000 forintot megspórolsz azzal, hogy nem húzod le a vécét, meg nem fürdesz.


Cserébe mindenki szagolhatja.

máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne fürgyé le!
máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Jo eoeted van es 2 naponta furdesz? Gratula
máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
Jó életed van? Hát nekem a jó ott kezdődik, hogy azért a wc-t lehúzhatom magam után...
máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez valami troll kérdés, de ha véletlenül valaki erre tévedne, akkor számoljon utána hogy mennyi vizet használ és mennyit fizet rá. Ha nagyon földhöz bassza a saját vízfogyasztása - amit nem hiszek el - akkor nem úgy kell spórolni, hogy nem huzod le a hugyodat és nem zuhanyzol. Nyugodtan húzz le mindent, moss, mosogass. Úgy spórolj, hogy annak legyen értelme: pl. ne fürödj hanem zuhanyozz és ne folyasd a vizet végig zuhanyzás közben.
máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!