Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az amit hiányoltok egy...

Mi az amit hiányoltok egy Szépségszalonba? Mit Várnátok el és milyen dolgok tetszenének egy ilyen helyen amíg szépítkeztek?

Figyelt kérdés

Ötleteket várom!

Csak kíváncsi vagyok!


2010. nov. 8. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusként dolgoztam, de nem ment... Ha lenne rá lehetőségem, magasabb szinten csinálnám az egészet... hogy a vendég érezze h rá figyelsz...ő a középpont ! Pl kávé, tea, az alap lenne hogy megkínálnám. pl sokan felírják a vendégek címét és így ünnepek előtt kedvezményes kupont küldenek nekik ki... tájékozattják a z aktuális akciókról... Pl ha valaki sokat jár hozzád, akkor egy-egy ajándék szolgáltatás... apróságok, amivel az vendég érezné, hogy örülnek, ha megy és nem a hátuk közepére kívánják... :)
2010. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kizárólag pasiknak fent tartott részleget:D De ám tényleg, én ezt hiányolom:)
2010. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!