Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egyik alkalmazot...

Mit tennél ha egyik alkalmazottadat - akiben amúgy eddig teljesen megbíztál - valaki csak neked elmondva megérzését lopással gyanusítja?

Figyelt kérdés
Magyarán amikor tényleg nem kideríthető, megtörtént-e a dolog, de fenn áll a lehetősége, hogy az illető alkalmazottad folymatosan lop a melóhelyen. Tehát nem hagyhatod figyelmen kívül az információt de nem is vádolhatod meg mert nem bizonyítható. Az ötleteket előre is köszönöm.
2009. jan. 22. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jártam így. Kis gondolkozás után úgy döntöttem, nagyon lekorholom azt, aki ilyeneket állít egy másik emberről... Milyen közösség az ilyen? -ezt az alkalmazottaim miatt tettem.

De nyilván ott bujkált bennem, mi van, ha igaz. Nagyon figyeltem és pár héttel később olyan helyzetbe hoztam - egyedül, az alkalmazottaimat kihagyva- a gyanúsítottat, hogy ne jöjjön rá, kipróbálom csak- de lett volna lehetősége becsapni engem. Meg is érte volna neki, ha ezért kirúgom is.


Nem tett semmi rosszat.

Én mondjuk gyárilag utáltam azt is, aki úgy akart nekem "nyalni" hogy bemószerolt mást- akár igaza volt, akár nem.

Legyek annyira főnökként a helyzet magaslatán, hogy a cégem működtetéséhez ne kelljen téglákat alkalmaznom...

No ennyi, sok sikert Neked! :)

2009. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
ha folyamatosan lop, akkor mindig lop, nem?.. tehát ellenőrizd, v próbáld ki, állits neki csalit. ezt muszáj kideriteni. lehet, h aki mondta direkt akar rosszat neki, de lehet , h igazat mond. mindenképp tartsd tiszteletben, h elmondta neked, ne élj vissza vele, ne mondd SENKINEK h tőle tudod. sosem tudhatod egyébként, h kiben mi lakozik!! még a férjünket sem ismerhetjük ki akár 40 év alatt sem.. az emberek jól játszanak a cél érdekében.. sajnos.. ez egy ilyen világ lett:((
2009. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömmel beszélgettünk erről, akinek nagyobb nagykereskedelmi cége van (többszáz alkalmazott), ő azt mondta, lehetetlen manapság az ilyesmi ellen harcolni, próbálni megelőzni, több energia rámegy, mint amennyi hasznot hoz. Ő kb. 10%-ot szokott elkönyvelni, mint ilyen jellegű veszteséget, és nem foglalkozik vele. Úgy áll hozzá, hogy számolják az alkalmazottak a cég ajándékának. Persze ha rajtakap valakit, szigorúan lép fel, különben teljesen elkanászodna a banda.
2009. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!