Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Beleírjam az önéletrajzba ha...

Morfologus kérdése:

Beleírjam az önéletrajzba ha csak 2hónapig volt munkám valahol? Valamint ha volt brigádmunkám 4 éve 1hónap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se
2011. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Javít az önéletrajzodon vagy ront? Ha pl. egy-egy projektet csináltatok meg, ami a megpályázott munkakörhöz valamilyen szinten kapcsolódik, akkor igen. Ha elkezdtél valahol dolgozni és kirúgtak még próbaidő alatt, akkor inkább ne.
2011. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamuzz!

A munkaadók azt szeretik, ha folyamatosan volt munkád, és nem ilyen 1-2 hónaposak, hanem években mérhetőek. Érjenek össze a munkahelyek, különben linknek gondolnak. Vagy ha nagy távolság van a dátumok között, akkor találj ki valami külföli munkahelyet és illeszd be.

2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy hiába nem miattam küldtek el, de azt ők honnan tudják és azt hiszik majd, hogy nem vagyok megbízható, igy kihagytam belőle. 1. munkahelyem volt tavaly a Nokia, de 2hó után megrendelés hiánya végett elküldtek, mondjuk a munka ritka szar volt igy annyira nem sajnálom.
2011. jan. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!