Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kilátástalan az anyagi helyzet...

Kilátástalan az anyagi helyzetem! Erősen gondolkodom a "prostitúción"! Nagyon megvettek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindazokon kívül, amik elhangzottak, nem árt tudnod, hogy a prostitúciót a maffia saját területének tekinti, és nem nézik jó szemmel, ha a saját, egyébként rabszolgaként tartott lányaik konkurenciát kapnak.

Kell, hogy legyen más kiút, sok sikert kívánok a kereséshez!

2009. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
71%

Gondolj bele a SZITUÁCÍÓBA és a megundorodsz bele se kezdj. Ez a fizikai része!

Ha nem tölt el undorral, akkor se kezdj bele, mert NEM TUSZ MAJD A LELKIISMERETFURDALÁSTÓL élni. Ez a lelki része.

2009. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A magyar társadalom nem valami toleráns, bármiféle "deviancia" iránt ,bár lehet más országokban sem sokkal jobb a helyzet. Tény,hogy a prostituáltságot alacsonyabbrendűnek is tartják, és ez olyan,mint a bélyeg. Felismerhetnek, vagy ha ott csinálod,ahol laksz az is kellemetlen lehet.

A másik,hogy magadban hogy számolsz el vele,majd később.


A válasz a kérdésedre személy szerint nem, de a előítéletes közfelfogás miatt már eleve benne van az emberekben egyfajta lenézés lásd:rasszizmus is így alakult ki és marad meg tudtunk nélkül.

2009. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, most lepontoztok, nem baj. Én prosti vagyok még jelenleg is. Külföldön dolgozom, 2 hét alatt 800.000-1.500.000 között keresek. Hát mondhatni csinos vagyok, több vendégem van naponta. Még 2 éve én is azt mondtam, hogy sohasem csinálnám, elég kevés férfi is volt az életemben, de belevágtam és nem bántam meg. Már van annyi pénzem, hogy lakást vegyek, és nem szűkölködöm, megveszem ami tetszik. De csak módjával, mert ezt a pénzt nem találom, hanem keményen megdolgozom érte. 1 hónap és természetessé válik a meló. Sokféle prosti van. Van aki keres költ és megint keres és költ. Valaki drogra költi. Na ezeket én semmibe nem veszem. De aki félreteszi a pénzt egy későbbi jobb élet reményében, az szerintem okosan csinálja ezt az érdekes melót. 2-3 évig csinálom még és annyi. A kérdezőnek azt mondom, jól gondold meg, de ha van jobb megoldás válaszd azt, én nem beszélek rá senkit. Magam ellen beszélek, ha teheted kerüld el a melót.
2009. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
86%
En pont igy kerultem nemetbe.Majdnem ot evig csinaltam,de a ferjem mindent elvett tolem.Semmim sem maradt.Ott megismerkedtem egy arab spanyol fiuval es uj eletet kezdtem vele.Azota van egy babank.Ne csinald a penz jon megy!Kulfoldon jobb mint otthon.Amelyik pasi ilyet felajanl neked keruld el!!!!!!!!!!!
2009. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
70%
én az egyetemi éveim alatt csináltam, hát nem mindig jó... Inkább gyomor kell hozzá, de ha nem ügyelsz a pénzre akkor semmid sem marad a végén csak az emlékek...
2009. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Aj -Aj a prostitúcó nagyon komoly dolog ,de manapság a kínálat Magyarországon nagy ,tehát marha jól kell kinézni a hoz ,hogy állandó kuncsaft köröd legyen ,az út szélén állni meg gondolom nem akarsz .A k.rválkodás teljes embert kíván ,és tudom hogy milyen szar is ,de ezt a keveset azért bírjuk ki.....
2010. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vegulis belevagtal a "dologba"?
2010. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,ha jó hozzáálással,céltudatosan teszi az ember,akkor nem lehet belőle komoly probléma,viszont hatalmas pénzeket lehet szakítani,és megérheti a belefektetett idő,mert ha összejön nagyobb pénztömeg,azt be lehet fektetni másba, és utána van kiút belőle. Nagy a kereslet luxus örömlányokra, sőt egyre több az önértékelési zavarban küzdő,vagy a tönkrement házasságú férfi egyed. Semmiképp nem megalázó magára nézve, ha bevállalja csak egy meló semmi több. Ezt csak azok írják akiknek az egész életét a család meg a szerelem tölti ki.Van rengeteg más alternatíva,sok más fontos dolog is az életben amire lehet jövőt építeni,nem csak család és párkapcsolat. ENm egy istenbéli legendás varázslat ez a dolog, csak túl van magasztosítva a szerelmi intimitás. Ami a lényeg, aki ezt a szekmát űzi,az tudja magát a társadalom felé megfeleő szinten álcázni,mert a közvélemény kiutálja őket,mert sokan nem így gondolkodnak, hanem a klisés családcentrikus életmodelt választják.
2010. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!