Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kozos kepviselo nem engedi...

A kozos kepviselo nem engedi felhozni a lakasomra a kerekparomat mondvan, hogy osszekoszolom a frissen festett falat a lepcsohazban. Mivel nem akartam balhezni, endegtem neki, es honapokig lenn hagytam a taroloban. Folyt. Lenn?

Figyelt kérdés

Karacsony masnapjan azonban valaki kulccsal bement a taroloba, es lelopta a biviklimrol a fek, es valtokarokat, amivel circa 15000 ft-os kart csinalt, plusz egy csomo egyeb utazasi koltseget, leven, hogy emmiatt busszal kellett jarnom dolgozni napokig.

Mindennek tudataban a kozos kepviselo meg mindig nem engedi, hogy felhozzam a biciklimet. van valami jogszabaly, ami ilyen ugyben iranyado? Mondjuk valami vagyonvedelem akadalyoztatasara vonatkozo torveny?


2011. jan. 19. 12:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Lehet kapni ilyen bicikli zsákod amibe bele tudod állítani és egy madzaggal ráhuzni,hogy feddi a kerekeit ez jó otthoni tárolásra is,és ehhez a cipeléshez is jó lenne fel.
2011. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!