Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hogyan hogyan sporol?

Ki hogyan hogyan sporol?

Figyelt kérdés

Minden otletre nyitott vagyok! :)

Koszi


2009. febr. 14. 01:56
 1/7 anonim válasza:
91%

elég nehéz anyagi helyzetbe kerültem, mert a válság miatt igencsak megnőtt a hitelem :(


hogy spórolok? eddig a munkahelyemről kicsit elkószálva vettem magamnak a főtt ételt, most csinálom. nem járok már fitness terembe, bár ez nem mondható spórolásnak. nem iszom már üdítőket, helyette nagy mennyiségben készítek teát magamnak. átálltam a dobozos cigiről a sodorgatásra. úgy általánosságban mindenből igyekszem az olcsóbbat választani. sajnos rohamosan csökken az életszínvonalam :S

2009. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

A takarékossági világnap alkalmából felteszik a kérdést az iskolában: Ki hogyan spórol?

Pistike jelentkezik:

-Mi megöltük az anyut, és elástuk a kert végében!

-No de Pistike! Ez komoly? Miért?

-Én már nem élek anyatejen, apa már nem tud dugni! Akkor meg minek etessük?

2009. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Nem költesz és az olcsóbbat veszed meg, ha kell vmi. :P
2009. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én a havi bevásárlás folyamán pl. csak annyit veszek mindenből, amennyire egy hónapban szükség van! Nem veszek meg semmiből óriás kiszerelésűt, a normál helyett, mert az nem takarékoskodás, hanem pénzkidobás. Ráadásul mostanában rengetegszer átverés van a dolog mögött nem egyszer drágább pl. az ötliteres olaj, mint az 5x1 liter.

Nem veszek meg semmit csak azért, mert akciós!

Nem veszek bizonytalan eredetű terméket csak azért, mert olcsóbb 5 ft-al, mint a megszokott, mert sokszor ezeknek annyira rossz a minőségük, hogy csak pénzkidobás az egész!

2009. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindenből az olcsóbbat vesszük,odafigyelünk hogy ne égjen feleslegesen a villany.A cigiről leszokóban vagyok

(ez havi 15ezer ft--meggondolandó).

2009. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat.

Nagyon erdekes szamomra, hogy mindenki (persze en is!) legeloszor az "elvezeti" dolgokat csokkenti: fitnessz,cigi,stb...

Akkor en is irok parat, hatha masnak is jol jon:

parommal atalltunk a bicajoz kozlekedesre, igy se berletre se benzinre nem koltunk,mivel en fozok, ezert a hus mennyiseget is leredukaltuk (ami nem azt jelenti, hogy nem eszunk finomakat es elegendot!),meg osszel vettunk egy nagyon jo agynemugarniturat igy ejszakara siman kikapcsoljuk a futest es semmi kulonbseget nem erzunk, minden egot energiatakarekosra csereltunk,csak tusolunk (mondjuk ez elotte is igy volt), az akcioknak mi sem dolnk be es mindig listaval megyunk bevasarolni, mert amugy minden felesleget megvennenk...hat kb. ennyi.

Varom meg masok otleteit is!

2009. febr. 14. 14:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, meg kettot elfelejtettem :)

Az egyik, hogy mi nem adtuk le az uszast, mint "penzkoltesi lehetoseget", mert igaz, hogy hetente ketszer elmegyunk uszni, de olyankor szerdan egesz nap (reggeltol delutanig munka, utana uszas, utana haza-vacsi-alvas) es szombaton csak fel nap (nagyszulolatogatas-uszas-haza) ra van bekapcsolva a futes, amin ha belegondolunk maris sporoltunk es meg azt is megorizzuk amit szeretunk csinalni.


Amugy ajanlom mindenki figyelmebe, ezt az igen hasznos es erdekes honlapot!!!!


www.tudatosvasarlo.hu

2009. febr. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!