Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán ha kifizettem a...

Vaterán ha kifizettem a terméket, mennyi idő múlva kapom meg (vatera futár hozza)?

Figyelt kérdés

Kb 100 kilométerre van tőlem az eladó.Ő pest megyei én Bács Kiskun megyei vagyok.

Megkapta ez elutalt pénzt,azt írta.De mennyi idő múlva hozza a vatera futár?

2 csomagról van szó különben és műszaki cikk.

Köszi a válaszokat.


2011. márc. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A feladástól számított 1-2 nap.

Attól is függ mikor adja fel az eladó! Én néha másnap már feladom a csomagot, de volt olyan is, hogy megfeledkeztem valakiről, és csak egy hét múlva mentem el a postára!

:D

2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én eladóként mindig írtam egy e-mailt a vevőmnek, hogy mikor adtam fel a csomagot és vásárlóként is kaptam ilyen értesítést a legtöbb eladótól.
2011. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az átutalást követő nap és a soha közötti intervallumban bármelyik érték teljesülhet.
2011. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2 munkanap
2011. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tegnap adta fel,írt,hogy megkapta a pénzt és fe adta.Remélem tényleg ide ér majd,az nem baj,ha 3 munkanap is lenne,csak ide érjen.

köszi a válaszokat(megírom aznap este,ha ide ért)

2011. márc. 19. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Vatera futárnál dolgozom. Ha az eladó bejelenti hozzánk a szállítási igényét másnap ott van a futár és harmadnap nálad a cucc.

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,akkor hétfőre valószínű itt lesz(munkanapokat nézek természetesen)
2011. márc. 19. 13:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma hozták a csomagokat délelőtt.

Köszi a válaszokat!

2011. márc. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!