Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felhívott valami random...

Felhívott valami random behajtó cég, hogy fizessek nekik 3 vagy 4 ezer forintnyi sikerdíjat valami XY behajtásért. Én ezt a céget soha az életben nem láttam, levelet nem kaptam tőlük. Mit tudnak velem csinálni? Feljelentenek 4 ezer forintért? :D:D

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj velük. Ha valamit akarnak, az a minimum, hogy egy levelet írnak neked.
2011. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki őket nyugodtan. Fel nem fognak jelenteni, mert kamu az egész, de ha feljelentenének, akkor az úgy indul, hogy bemutatják az általad aláírt szerződést, amiben megbízod őket valamivel. Miután ilyen nem létezik nem tudnak semmit tenni :)
2011. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Küld el őket a ku@a anyjukba ha még egyszer jelentkeznének.Egyre többet lehet hallani ezekről a behajtó cégekről,hogy embereket teljessen jogtalanul zaklatnak.Értem ezt az alatt,hogy akik nem is tartoznak senkinek.Próbálkoznak ahol lehet.Csak azt nem értem,hogy miért nem ellenőrzik ezeket a szennyeket a hatóságok?Érthetetlen.
2011. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!